Anioł w czepku: Małgorzata Budzińska (kandydatka)

  Anioł w czepku: Małgorzata Budzińska (kandydatka)

  SFO

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Małgorzata Budzińska w plebiscycie Anioł w czepku. Małgorzata Budzińska ma 27 lat i do trzech lat pracuje jako pielęgniarka. Swój zawód wykonuje na oddziale Anestezjologii i i Intensywnej Terapii w Akademickim Szpitalu Klinicznym przy ul. Borowskiej we Wrocławiu.
  Małgorzata Budzińska

  Małgorzata Budzińska

  Pani Małgorzata już od najmłodszych lat marzyła o tym, by w przyszłości być pielęgniarką. Mówi, że jest pielęgniarką z powołania, bo taki zawód wykonywała jej babcia i mam też uczyła się na pielęgniarkę. Pielęgniarka Małgorzata Budzińska ukończyła studia w Jeleniej Górze zdobywając tytuł licencjata. Obecnie robi też specjalizację z anestezjologii i intensywnej terapii.

  W swojej pracy najbardziej lubi patrzeć, jak pacjenci, zwłaszcza ci w ciężkim stanie wracają do zdrowia. Każdego dnia pani Małgorzata musi być bardzo czujna i kontrolować parametry życiowe każdego pacjenta i gdy tylko jego stan się pogarsza to podejmować takie czynności, by utrzymać przy życiu chorego zanim przyjdzie lekarz.

  W wolnych chwilach pielęgniarka Małgorzata spędza czas z mężem i swoim 1,5 rocznym synkiem Tymonem. Uwielbiają spacerować, chodzić po górach i podróżować. Wiele czasu zajmuje im też remont domu.

  Pani Małgorzata marzy by mieć drugie dziecko. Tym razem chciałaby urodzić dziewczynkę, by mieć tzw. parkę. Ma nadzieję, że uda się jej też zwiedzić świat.

  Wyślij esemesa o treści: aniol.37 na numer: 7155 (koszt: 1,23 zł z VAT).

  Więcej o plebiscycie Anioł w czepku

  Aktualne wyniki głosowania

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama