Wyniki wyborów parlamentarnych 2015 [SONDAŻ - WYNIKI PKW -...

  Wyniki wyborów parlamentarnych 2015 [SONDAŻ - WYNIKI PKW - WYNIKI GŁOSOWANIA]

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Wyniki wyborów o godz. 21.00 na GazetaWroclawska.pl

  Wyniki wyborów o godz. 21.00 na GazetaWroclawska.pl ©Anna Kaczmarz

  WYNIKI WYBORÓW DO SEJMU I SENATU przeprowadzonych 25 października 2015 roku ZNAJDZIESZ TUTAJ. Wyniki głosowania opublikujemy zaraz po zamknięciu lokali wyborczych. Początkowo będą to wyniki sondażu exit poll przeprowadzonego przez Ipsos w całej Polsce dla TVP, TVN i Polsat News oraz wyniki sondażu exit poll przeprowadzonego w okręgu wrocławskim przez dziennikarzy portalu GazetaWroclawska.pl.
  Wyniki wyborów o godz. 21.00 na GazetaWroclawska.pl

  Wyniki wyborów o godz. 21.00 na GazetaWroclawska.pl ©Anna Kaczmarz

  ZOBACZ TEŻ: Wyniki wyborów są już w internecie

  Wyniki wyborów będziemy prezentować na żywo przez całą noc z niedzieli na poniedziałek. Po przeliczeniu głosów w 30 proc. obwodowych komisji wyborczych PKW może podać cząstkowe wyniki głosowania w skali kraju.

  W poniedziałek po godz. 18 Państwowa Komisja Wyborcza ma z kolei przedstawić pełne wyniki poszczególnych komitetów wyborczych - wtedy dowiemy się też, którym ugrupowaniom udało się przekroczyć próg i wprowadzić swoich posłów do Sejmu (dla zwykłych komitetów ten próg to 5 procent, a dla koalicji - 8 procent).

  Najwcześniej we wtorek wieczorem PKW poda pełne i oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych, w tym listę wszystkich nowych posłów i senatorów.

  Sondaż exit poll we Wrocławiu
  Dziennikarze portalu GazetaWroclawska.pl prowadzą w okręgu wrocławskim badanie exit poll, dzięki któremu chwilę po godz. 21 będziemy mogli podać sondażowe wyniki głosowania we Wrocławiu i w okolicach. Przedstawimy nie tylko wyniki poszczególnych komitetów, ale też prawdopodobne nazwiska 14 przyszłych posłów z naszego okręgu.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   PIS samodzielnie....?

   KOLEJARZ (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Sondaże mówią nie, na pytanie czy jesteś zadowolony z wyników wyborów. A jak mogło by byc inaczej . Dojście do komputera i internetu babcie i dziadkowie nie maja ale za to w innym miejscu im...rozwiń całość

   Sondaże mówią nie, na pytanie czy jesteś zadowolony z wyników wyborów. A jak mogło by byc inaczej . Dojście do komputera i internetu babcie i dziadkowie nie maja ale za to w innym miejscu im powiedza na kogo maja głosować, no niestety ta druga strona sama sobie załatwiła ten wynik. zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama