Chrobry pobił Zawiszę

Marcin Kaźmierczak

©Chrobry Głogów S.A.

Po najlepszej drugiej połowie w ostatnich latach piłkarze Chrobrego Głogów pokonali głównego kandydata do awansu 3:1

W niedzielne wczesne popołudnie Chrobry zaprezentował dwa różne oblicza. W pierwszej połowie głogowianie dali się nieco zdominować przyjezdnym. Druga była jednak prawdziwym koncertem pomarańczowo - czarnych. - W pierwszej odsłonie zabrakło nam tego, czego brakowało w ostatnich domowych meczach, czyli lepszego rozegrania pod samą bramką przeciwnika. Było dobrze, ale tylko do trzydziestego metra, gdzie kilka razy mogliśmy się pokusić o uderzenie - ocenia trener Ireneusz Mamrot.

Pierwsza odsłona zakończyła się dla głogowian małym knock-downem, gdyż Zawisza zdobył bramkę zaledwie kilka sekund przed przerwą. - W przerwie było ostro w szatni, bo bramka stracona w ostatniej minucie mocno podłamuje. Padło kilka gorzkich słów i jak widać pozytywnie wpłynęło to na naszą grę w drugiej połowie - zdradza napastnik Maciej Górski.