Lech - Ruch 2:2 WYNIK NA ŻYWO. Mecz dziś 17.10.2015 GDZIE W TV, TRANSMISJA ONLINE

JU, TVN/X-News
Lech - Ruch dziś, 17.10.2015 o godz. 18. WYNIK NA ŻYWO, GDZIE W TV, TRANSMISJA ONLINE Grzegorz Dembiński
Lech - Ruch - mecz 12. kolejki Ekstraklasy już dziś, 17.10.2015, o godz. 18. Lecha Poznań po raz pierwszy poprowadzi Jan Urban. Czy to zadziała? Po pierwszej połowie Mistrz Polski przegrywał 1:2, a pierwszą bramkę stracił już w pierwszej minucie. W drugiej wyrównał i teraz jest 2:2. Gdzie obejrzeć mecz Lech Poznań - Ruch Chorzów w telewizji? Transmisja w TV CANAL+ Sport. Relacja online na żywo także na ekstraklasa.net. Wynik meczu live również na stronie gazetawroclawska.pl LECH POZNAŃ - RUCH CHORZÓW, 17.10.2015, GODZ. 18, TRANSMISJA NA ŻYWO, LIVE, STREAM, ONLINE, GDZIE W TV, RELACJA LIVE

LECH POZNAŃ - RUCH CHORZÓW, MECZ 17.10.2015, GODZ. 18 - TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE W TV, O KTÓREJ GODZINIE RELACJA LIVE, STREAM, ONLINE
Z trzech dzisiejszych spotkań 12. kolejki Ekstraklasy zdecydowanie najciekawiej zapowiada się starcie Lecha z Ruchem Chorzów. W tym meczu bowiem po raz pierwszy w roli trenera "Kolejorza" zadebiutuje Jan Urban. Czy w Poznaniu zadziała efekt nowej miotły? Po pierwszej połowie Lech przegrywa z Ruchem 1:2, a pierwszą bramkę stracił już w pierwszej minucie. Mariusz Stępiński wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie Patryka Lipskiego z rzutu wolnego i głową wpakował piłkę do siatki. W 25 minucie Mariusz Stępiński zaatakował ponownie. Scenariusz podobny, jak przy pierwszym trafieniu – dośrodkowanie z rzutu wolnego i Stępiński pakuje piłkę do siatki, a obrona poznaniaków stoi zdezorientowana. W 41 minucie pada pierwszy gol dla Lecha - strzela Szymon Pawłowski. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1:2. W 81 minucie wyrównał Marcin Kamiński.

Przypomnijmy, że mistrzowie Polski mają na koncie tylko pięć punktów.

Żeby było ciekawiej, na mecz z Ruchem Chorzów Urban będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Kontuzje wyleczyli już Szymon Pawłowski i Barry Douglas. Ruch jedzie jednak do Poznania z nadzieją na wygraną. "Kolejorz" na swoim ostatnim miejscu w tabeli jest przecież największym rozczarowaniem obecnych rozgrywek.

Do tej pory oba zespoły mierzyły się ze sobą 100 razy. Bilans jest bardzo wyrównany:
- 41 spotkań dla Ruchu
- 19 remisów
- 40 wygranych Lecha.

Probierz o zmianach w sztabach Legii i Lecha: Europejskie puchary to dla trenerów pocałunek śmierci

Lech - Ruch - gdzie w TV
Mecz Lech Poznań - Ruch Chorzów rozpocznie się o godz. 18. Spotkanie na żywo będzie można obejrzeć 17 października 2015 r. Gdzie mecz w TV? Transmisja w telewizji na żywo od godz. 18 na Canal+ Sport. Studio na żywo przed meczem od godz. 17:55. Spotkanie komentują Bartosz Gleń i Tomasz Wieszczycki. Sędziuje Tomasz Musiał (Kraków).

LECH POZNAŃ - RUCH CHORZÓW - RELACJA I WYNIK ONLINE
Mecz Lech - Ruch w internecie rozpocznie się o godzinie 18, transmisję na żywo online będzie można śledzić już od godz. 17:30 na ekstraklasa.net. Wynik na żywo także na gazetawroclawska.pl.

Relacja w serwisie ekstraklasa.net online uruchomi się po kliknięciu na wynik. Wynik meczu uaktualniany będzie na bieżąco