Prawybory 2015: Jarosław Obremski wygrał w okręgu nr 8

  Prawybory 2015: Jarosław Obremski wygrał w okręgu nr 8

  MAL

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Prawybory 2015: Jarosław Obremski wygrał w okręgu nr 8
  1/2
  przejdź do galerii

  ©Archiwum prywatne

  Jarosław Obremski zajął pierwsze miejsce w naszych Prawyborach 2015. Kandyduje do senatu z okręgu nr 8.
  Senator Jarosław Obremski był radnym i wiceprezydentem Wrocławia. Cztery lata temu zdobył mandat senatora z okręgu wrocławskiego. Był jedynym kandydatem firmowanego przez Rafała Dutkiewicza komitetu, któremu udało się dostać do parlamentu.

  Związany z wrocławską opozycją antykomunistyczną, działał w strukturach podziemnej Solidarności. Był współzałożycielem Niezależnego Samorządu Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego, a przy okazji wyborów w 1989 roku zaangażował się w działalność wrocławskiego Komitetu Obywatelskiego.

  Jest absolwentem Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. W 1990 roku został miejskim radnym, a od 2001 do 2011 roku był wiceprezydentem stolicy Dolnego Śląska. Później został senatorem.

  Obecnie jest również przewodniczącym Rady Programowej Europejskiej Stolicy Kultury - Wrocław 2016.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Senator J.Obremski i jego zasługi

   uytr@ (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Wygrał? Zapomnieliście, kto zlikwidował szkolnictwo zawodowe we Wrocławiu?????? Kto obsadził stanowisko dyrektora w piątce (czytajcie, co się tam dzieje: www.mazurekgenewski.blogspot.com), już...rozwiń całość

   Wygrał? Zapomnieliście, kto zlikwidował szkolnictwo zawodowe we Wrocławiu?????? Kto obsadził stanowisko dyrektora w piątce (czytajcie, co się tam dzieje: www.mazurekgenewski.blogspot.com), już zapomnieliście, że przez ostatnie 4 lata jedyna zasługa, to to, że sprytnie przeskoczył pod patronat PiS-u (wcześniej aktywny działacz PO)??????? Temu Panu pora powiedzieć, dziękujemy!!!
   To, co robił Pan Prezydent i przez co, ledwo, ledwo wygrał wybory, jest współudziałem tego kandydata jako wiceprezydenta. Szanujmy się ludzie, bo jeżeli sami siebie wyborcy nie bedziemy szanować, tym bardziej nie poszanują nas ci panowie. Jesteśmy dla nich masą wyborczą, ciemnym ludem. zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama