Ważne
  Bułgarka była przez cztery lata więziona w Oleśnicy i...

  Bułgarka była przez cztery lata więziona w Oleśnicy i zmuszana do prostytucji

  Marcin Rybak

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Obywatelka Bułgarii przez cztery lata była więziona przez sutenera i zmuszana do prostytucji. Kilka dni temu mężczyzna pobił ją drewnianą pałką po głowie za to, że nie zarobiła na nowe bmw dla niego.
  Podejrzany to obywatel Bułgarii. W 2009 roku ściągnął do Oleśnicy swoją rodaczkę. Jak mówi rzeczniczka wrocławskiej Prokuratury Okręgowej Małgorzata Klaus, już w Polsce oprawca zabrał kobiecie dokumenty. Nie miała środków do życia, nie znała języka. Przestępca wykorzystał jej krytyczne położenie i zmuszał do przydrożnej prostytucji. Stała całymi dniami przy "kompleksie leśnym pod Oleśnicą" - wynika z ustaleń śledztwa w tej sprawie. Według policji i prokuratury, rzekomy sutener odbierał jej wszystko co zarobiła. Dostawała 20 złotych dziennie.

  Kobieta przybiegła na policję w Oleśnicy w nocy z 13 na 14 maja. Boso, z zakrwawioną głową. Opowiedziała całą historię. Jak mówiła, kilka miesięcy wcześniej Bułgar - sutener wysłał ją do Niemiec. Tam miała zarobić na nowe BMW dla niego. Gdy przyjechała i okazało się, że nie ma tyle pieniędzy, Bułgar się wściekł. Pobił ją wrzeszcząc, że zostanie inwalidką.
  Tak relacjonowała całą historię pokrzywdzona Bułgarka. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany. Podczas przesłuchania nie przyznał się do postawionych mu zarzutów. Przekonywał, że kobieta dobrowolnie i na własną rękę zajmowała się prostytucją, a on nie miał z tego żądnych pieniędzy. Na razie - decyzją sądu - na trzy miesiące trafił do aresztu.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   winni są faceci,którzy do takich łażą

   .... (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 16

   ktoś na te qrwy chodzi

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   .

   . (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 15 / 4

   Co na to Nomada? Powinni natychmiast wysłać list protestacyjny do policji oleśnickiej z żądaniem natychmiastowego zaprzestania gwałcenia praw obywatelskich tego biednego przedstawiciela mniejszości...rozwiń całość

   Co na to Nomada? Powinni natychmiast wysłać list protestacyjny do policji oleśnickiej z żądaniem natychmiastowego zaprzestania gwałcenia praw obywatelskich tego biednego przedstawiciela mniejszości narodowej. A miasto Wrocław powinno mu zaproponować mieszkanie socjalne. I zainwestować w tłumacza, żeby mu po bułgarsku wszystko mówił, bo przecież biedaczyna może nie wiedzieć, że gdzieś na świecie może być zakazane zmuszanie kobiet do prostytucji i napierdalanie ich drewnianymi pałkami po głowie.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo