Ciaran Diver - to jego selfie pomogło Polakom zremisować?

JU, TVN/X-News
Ciaran Diver - to jego selfie pomogło Polakom zremisować? TVN/X-News
Szkockie media znalazły już winnego remisu z Polską, który przekreślił marzenia ekipy Gordona Strachana o awansie na Euro. O dziwo, za straconego w ostatniej minucie gola dziennikarze nie winią ani Matta Ritchiego, ani pozostałych zawodników, którzy nie zdołali wybić piłki w podbramkowym zamieszaniu. reprezentacji Szkocji. Winę zrzucono na Ciarana Divera, który w drugiej połowie wbiegł na murawę, by zrobić selfie z Robertem Lewandowskim.

ZOBACZ KONIECZNIE: Z Irlandią potrzebujemy przynajmniej remisu

Dwa gole Roberta Lewandowskiego dały Polakom remis w meczu z reprezentacją Szkocji. Pierwszy padł na początku meczu - w trzeciej minucie. Drugi - w ostatnich sekundach doliczonego czasu. Po czwartkowym meczu z Polską w Szkocji zapanował wielki smutek. Remis 2:2 wyeliminował kadrę Gordona Strachana z walki o awans na Euro 2016. Polacy natomiast w niedzielę zagrają z Irlandią w Warszawie "mecz o wszystko". Na razie jednak kibice cieszą się z wygranej i... dziękują za pomoc młodemu szkotowi Ciaranowi Diverowi. Młody kibic, który sam jest piłkarzem - napastnikiem akademii Celtiku Glasgow - w drugiej połowie wbiegł na murawę, by zrobić selfie z Robertem Lewandowskim. Zdjęciem pochwalił się na Instagramie. Teraz Polacy mu dziękują.

@ciarandiver9 #thanks #for #4minute #extratime

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Wiktor Sarnik (@wiktor_sarnik) 9 Paź, 2015 o 1:19 PDT

Także szkockie media za straconego w ostatniej minucie gola winią nie tylko Matta Ritchiego, który faulował Kamila Glika, czy pozostałych zawodników, którzy nie zdołali wybić piłki w podbramkowym zamieszaniu. Szkoccy dziennikarze przypominają, że gdyby nie selfie Divera, sędzia na pewno nie doliczyłby aż czterech minut.

ZOBACZ KONIECZNIE: Szkocja - Polska 2:2 Lewandowski wyrównał wynik w ostatniej chwili! (ZDJĘCIA, FILM, RELACJA)