27-latek zatrzymany z marihuaną. Schował ją pod siedzenie...

  27-latek zatrzymany z marihuaną. Schował ją pod siedzenie pasażera

  JU

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  zdjęcie ilustracyjne

  zdjęcie ilustracyjne ©Paweł Relikowski

  1 200 porcji handlowych marihuany schował pod siedzeniem pasażera 27-letni lubinianin, którego zatrzymali do kontroli policjanci w Lubinie.
  zdjęcie ilustracyjne

  zdjęcie ilustracyjne ©Paweł Relikowski

  Do zatrzymania doszło 5 października 2015 r. - Policjanci zatrzymali samochód osobowy do kontroli. W jej trakcie z wnętrza pojazdu wyczuli specyficzny zapach. Podejrzewając, że kierowca może posiadać narkotyki dokonali dokładnego sprawdzenia pojazdu. Ich podejrzenia potwierdziły się. Pod siedzeniem pasażera znaleźli bluzę a w niej ukrytą reklamówkę z marihuaną - informuje asp. sztab. Jan Pociecha z KPP w Lubinie. - Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki z których możny by uzyskać prawie 1 200 porcji - dodaje policjant.

  27-latek trafił do aresztu. Teraz funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności sprawy. Sprawdzają, skąd zatrzymany miał środki odurzające i czy zajmował się ich rozprowadzaniem, a jeśli tak, to i na jaką skalę.
  - Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności - przestrzega asp. sztab. Jan Pociecha.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama