Zmiany na ul. Krzywoustego. MPK pojedzie inaczej w związku z...

  Zmiany na ul. Krzywoustego. MPK pojedzie inaczej w związku z remontem na Psim Polu

  WSK

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Trwa remont ul. Krzywoustego i ryneczku na Psim Polu, a w związku z rozpoczęciem III etapu prac, od soboty 18 maja czekają nas tam zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej. To już kolejna zmiana po rozpoczęciu remontu.
  Zmiany na ul. Krzywoustego. MPK pojedzie inaczej w związku z remontem na Psim Polu

  ©fot. Tomasz Hołod

  Jak podaje urząd miasta, autobusy linii 147 realizując kursy w kierunku Kłokoczyc będą nadal kursowały objazdem przez aleję Jana III Sobieskiego i następnie zawracały na oddanym do ruchu nowym rondzie na skrzyżowaniu ulicy Krzywoustego, Kiełczowskiej i Bora-Komorowskiego. W kierunku przeciwnym autobusy od ulicy Bora-Komorowskiego będą zawracały na ww. nowym rondzie i realizowały kurs w kierunku pętli Kromera obecną trasą przejazdu.

  Autobusy linii 331, 911 i 921 jadące w kierunku ulicy Litewskiej i Szewczenki od ulicy Bora-Komorowskiego zostaną skierowane objazdem przez ulicę Kiełczowską i Mulicką do ulicy Gorlickiej. W kierunku przeciwnym tj. do placu Grunwaldzkiego pojadą objazdem przez ulicę Poleską (dodatkowy tymczasowy przystanek przed skrzyżowaniem z ulicą Kiełczowską), Kiełczowską i dalej obecną trasą przejazdu.

  Kursy autobusu nocnego linii 251 do pętli przy ulicy Litewskiej, od ulicy Bora-Komorowskiego będą kursowały objazdem przez ulicę Kiełczowską i Mulicką. W kierunku Dworca Autobusowego autobusy będą kursowały ulicą Kiełczowską z pominięciem ulicy Gorlickiej.

  Przystanek dla autobusów linii N, 131, 147, 251, 331, 911, 921, 934 i 936 w kierunku centrum miasta, Kłokoczyc, Jaksonowic i Godzieszowej zlokalizowany obecnie na ulicy Kiełczowskiej przed skrzyżowaniem z ulicą Bierutowską zostanie przeniesiony za rondo na ulicę Bora-Komorowskiego przed wjazdem na wiadukt drogowy.

  Przystanek początkowo-końcowy dla autobusów linii 931, 934, 936 i 944 w rejonie Psiego Pola zostanie przeniesiony z ulicy Gorlickiej na skrzyżowanie ulicy Mulickiej i Gorlickiej.

  Czytaj także

   Komentarze (4)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   obiecanki cacanki

   gh (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 14 / 12

   W styczniu lub lutym przedstawiciel wykonawcy powiedział, że do zakończenia prac na rondzie zabrakło im 2 tygodnie dobrej pogody. Od 1,5 miesiąca jest pięknie i wiosennie a tam nadal pobojowisko i...rozwiń całość

   W styczniu lub lutym przedstawiciel wykonawcy powiedział, że do zakończenia prac na rondzie zabrakło im 2 tygodnie dobrej pogody. Od 1,5 miesiąca jest pięknie i wiosennie a tam nadal pobojowisko i nieskończona robota. To ja się pytam, długo jeszcze???? zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   MAPKĘ

   MAPKĘ (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 17 / 7

   MAPKĘ ZRÓBCIE!!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   I jak zwykle

   nick (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 30 / 15

   ciężko wrzucić mapkę podglądową z nowym planem przystanków oraz linii autobusowych. Przerasta to Wasze redakcyjne możliwości widzę...


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nie da się

   Kokos (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 21 / 2

   Jak się robi kopiuj, wklej i w źródle nie ma mapy to niby jak to zrobić. Poza tym, co się zmieni dla "samochodziarzy" to już tajemnica?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama