Tomasz Czajkowski w Europie Plus. Będzie kandydował na...

  Tomasz Czajkowski w Europie Plus. Będzie kandydował na prezydenta Wrocławia?

  Magdalena Kozioł

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Tomasz Czajkowski w Europie Plus. Będzie kandydował na prezydenta Wrocławia?
  1/6
  przejdź do galerii
  Tomasz Czajkowski, były wrocławski radny SLD, a następnie członek Ruchu Palikota został przedstawiony dziś we Wrocławiu jako nowy działacz Europy Plus - organizacji jaką były prezydent RP Aleksander Kwaśniewski buduje wspólnie z Januszem Palikotem i Markiem Siwcem. Wśród przedstawionych dziś nowych działaczy Europy Plus jest także Sławomir Skowroński, miejski radny z Legnicy oraz Ireneusz Aniszkiewicz - radny miejski i były wiceburmistrz Zgorzelca.
  Tomasz Czajkowski w rozmowie z nami potwierdził, także, że Europa Plus nie skupia się wyłącznie na kandydatach do przyszłorocznych wyborów do Parlamentu Europejskiego. Europa Plus we Wrocławiu zamierza także powalczyć o radę miejską, a także mieć swojego kandydata w wyborach na prezydenta Wrocławia. Czy będzie to Tomasz Czajkowski? Konkretów na razie nie znamy.

  Mówi się także o tym, że wkrótce Europę Plus mogliby zasilić na Dolnym Śląsku politycy związani do tej pory z Rafałem Dutkiewiczem, a zatem należący do Obywatelskiego Dolnego Śląska. Którzy? Na konkrety przyjdzie nam jeszcze poczekać.

  Czytaj także

   Komentarze (40)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Pfff

   IB (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 4

   To mi alternatywa... Nadal nie ma innej SENSOWNEJ opcji jak Platforma. Może na szczeblu krajowym nie rządzi super, ale tutaj powinna się sprawdzić.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   bez wyjątku

   jj (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 20 / 9

   Europa + to zbiorowisko najgorszych indywiduów.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   EU + ewa trybuła-Kiernicka co o niej wiesz ?

   OZ (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Ewa Trybuła-Kiernicka, jako pięciodniowa żona - gdzie podpis na protokole ślubu, który sprawnie zorganizowała w swoim gronie w domu umierającego człowieka ( któremu podawano Haloperidol, Dexawen,...rozwiń całość

   Ewa Trybuła-Kiernicka, jako pięciodniowa żona - gdzie podpis na protokole ślubu, który sprawnie zorganizowała w swoim gronie w domu umierającego człowieka ( któremu podawano Haloperidol, Dexawen, Morfinę), na podstawie zaświadczenia lekarskiego dr Janusza Lange , zmieniał się kilkakrotnie w aktach sądowych po śmierci zmarłego wkrótce męża, przejęła świadczenia rodzinne i na podstawie testamentu, otrzymała majątek po zmarłym wartości miliona złotych, wyceniony przez wrocławski Urząd Skarbowy na ponad 400 000 zł. Na wezwanie Sądu Okręgowego by w terminie 3- dni dostarczyła dowód wpłaty podatku od spadku - dostarczyła zamiast dowodu wpłaty: zaświadczenie z Urzędu Skarbowego.
   Testament "pisany" przez umierającego dzień przed smiercią - jak wynika z dokumentacji medycznej, sądowej i prokuratorskiej - na Morfinie, Haloperidolu, Dexawenie,lekach z eksperymentu medycznego posiada liczne sztukowania niemalże w każdej literze, widoczne gołym okiem, natomiast sztukowania w podpisie są widoczne dopiero w powiększeniu mikroskopem stereoskopowym - uznany za "autentyczny"
   Na umierającym z przerzutami nowotworowymi : płuca, kręgosłup, nerki, wątroba, krtań, tchawica, właściwie wszystkie narządy wew.przed śmiercią wykonywano do końca eksperymenty medyczne /rozpoczete u prof. Andrzeja Lange w DCTK/dla F.F. SIGMA TAU z Włoch, a poziom markerów nowotworowych w dniu rozpoczecia eksperymentów, na 3 tygodnie przed smiercią, wynosił : 8146 U/L- wypisany do domu, z odręcznym zaśw. do Urzędu Stanu Cywilnego na zawarcie ślubu w domu, przez dr Janusza Lange, karta szpitalna podaje : "z kontynuacją badań" z odnotacją : "stan pacjenta uległ nieznacznej poprawie, zgłosi się do Hospicjum".Świadkiem ślubu była jej koleżanka Elżbieta Thoma-Jancewicz obecnie Thoma-Rudnicka wówczas niepraktykujący lekarz pediatra, która współpracowała z dr. Januszem Lange jako dystrubutor leków - śmiała się na pogrzebie zmarłego.
   Powyższy wpis na podstawie dokumentacji medycznej, akt sądowych, prokuratorskich.
   Sprawa blokowana, a do mnie policjant /ubrany po cywilnemu/ powiedział; "odstąpić od lekarzy -( znani bardzo !) , bo skujemy ci mordę".
   Śledztwo w sprawach jak wyżej prowadził min. Kamiński prawie trzy lata do czasu jego nagłego odwołania - zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wreszcie coś nowego,- ale po staremu, gul, gul, gul.

   kol (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 9

   robo 13 - Mało ci było 10 ciu lat "rządzenia" zapadłego na chorobę filipińską z bolącymi goleniami gazmajstra. Faktycznie wreszcie coś nowego cha...cha...cha !!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Tęskno im

   pol (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9 / 9

   do dobra rada - a ty trolu, co robisz z klawiaturą? zatęskniłeś za moczymordą Kwachem i jego komunistycznymi kompanami od chlania, ze Świńskim Ryjem na czele. To jest ta twoja...rozwiń całość

   do dobra rada - a ty trolu, co robisz z klawiaturą? zatęskniłeś za moczymordą Kwachem i jego komunistycznymi kompanami od chlania, ze Świńskim Ryjem na czele. To jest ta twoja alternatywa.Jednak debili u nas nie brakuje - niestety.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Członek RUCH-a PALIKOTA???

   aaachhhhh... (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 6

   Dzwoni Palikot do Biedronia
   -Robert, gdzie jesteś?
   -Na Grodzkiej.
   -A ja myślałem, że w Kaliszu..

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Czajkowski oddawaj Coswortha

   zed (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9 / 7

   To dam ci mój głos.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Co? Czajnik?

   Ciepłe kluski (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 5

   No jak pan Czajkowski ma być prezydentem, to ja chyba wolę obecnego

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   EUROPA +

   Robo13 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9 / 20

   Bardzo dobrz, macie mój głos. Wreszcie coś nowego. A Olka lubię.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Robo ty jesteś innej orientacji jak Olka posuwasz czy jesteś posuwany?

   Rambos (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 12 / 6

   b/k

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   EUROPA +

   Dobra inicjatywa Europa + (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8 / 22

   To jedyna altrenatywa w obecnej sytuacji politycznej. Dobrze , że Kwaśniewski wreszcie coś zaczął. Rozmawiałam ze swoimi znajomymi. Jesteśma za Wami, macie nasze głosy. Powodzenia,

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   A mnie się podoba!

   dobrarada (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8 / 21

   Do klawiatury dorwali się ci, którym nic się nie podoba, a sami g..no zrobili dla siebie, rodziny, społeczeństwa. Rosjanie na takich mają określenie, którego tu nie użyję. Europa + to jest TO!!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   śmietnik

   Europa minus (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 20 / 8

   Gościu nie potrafił o własną rodzinę zadbać, a ma dbać o mieszkańców miasta? Ta Eurpa Plus to śmietnik na odpady ze wszystkich partii. Oderwali od koryta, a życie na wysokim poziomie się prowadziło...rozwiń całość

   Gościu nie potrafił o własną rodzinę zadbać, a ma dbać o mieszkańców miasta? Ta Eurpa Plus to śmietnik na odpady ze wszystkich partii. Oderwali od koryta, a życie na wysokim poziomie się prowadziło więc teraz trzeba szukać innych źródeł na nachapanie się.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama