Kandydatki na Miss Wrocławia i Miss Wrocławia Nastolatek...

  Kandydatki na Miss Wrocławia i Miss Wrocławia Nastolatek spędzą czas w Boszkowie

  RED

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Napięty program, dużo ćwiczeń i zabawy będą miały kandydatki na Miss Wrocławia i Miss Wrocławia Nastolatek podczas zgrupowania przygotowującego do wyborów.
  Już wkrótce, od 30 kwietnia dwa nowoczesne i luksusowe hotele - SUŁKOWSKI Conference Resort oraz VITALIA Hotel&Resort będą gościć kilkadziesiąt pięknych dziewcząt z konkursu Miss Polski, na zgrupowaniu przygotowawczym do Gali Finałowej - Miss Wrocławia oraz Miss Wrocławia Nastolatek 2013.

  Do znanej miejscowości letniskowej Boszkowo, położonej nad brzegiem jednego z najładniejszych i najczystszych jezior w Wielkopolsce, przyjedzie 26 pięknych panien dorosłych oraz 16 nastolatek.
  Program zgrupowania Miss jest z reguły bardzo napięty. Sesje, nagrania, próby wizażu i stylizacji, ciężka praca na próbach nad choreografią. O salę potrzebną do przeprowadzenia tych prób organizatorzy nie muszą się martwić. SUŁKOWSKI Conference Resort oraz VITALIA Hotel&Resort to bowiem najnowocześniejszy i największy w regionie kompleks konferencyjno-wypoczynkowy.

  Hotele dysponują ponad 700m2 powierzchni konferencyjnej, którą można podzielić nawet na 11 różnej wielkości luksusowych sal, wyposażonych w klimatyzację, nagłośnienie, sprzęt audiowizualny, projektory multimedialne, ekrany. Największa sala ma 300m2 powierzchni i można na niej eksponować wielkogabarytowe obiekty m.in. samochody czy pokazowe linie produkcyjne! A więc 42 finalistki będą miały możliwość ćwiczenia układów choreograficznych na sali zbliżonej do wielkości sceny wraz z dużą częścią widowni.

  Boszkowo jest bardzo popularne na Dolnym Śląsku i, co bardzo ważne, jest też najbliżej położonym od Wrocławia letnim kurortem.Oba obiekty są z pewnością wyjątkowym miejscem na mapie Wielkopolski.Zapowiada się więc fantastyczne zgrupowanie i naprawdę piękny weekend majowy w Boszkowie.SUŁKOWSKI Conference Resort oraz VITALIA Hotel&Resort są SPONSOREM GŁÓWNYM I TYTULARNYM REGIONALNEGO FINAŁU MISS POLSKI 2013. Gala Finałowa Miss Wrocławia odbędzie się 11 maja na Stadionie Wrocław, w Sali Biznesowej strefy VIP.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama