18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Kibice Wisły Kraków do koszykarek CCC Polkowice: K..., ladacznice! Sędziowie przerywali mecz

PK
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Anna Kaczmarz
Wygląda na to, że kibice Wisły Kraków nie potrafili pogodzić się z porażką swojego zespołu w finale play-off ekstraklasy koszykarek. W niedzielę, podczas trzeciego meczu o złoto ubliżali polkowiczankom, a dzień później w mocnych słowach dali do zrozumienia, co sądzą o zagranicznych zawodniczkach "Białej Gwiazdy".

Przypomnijmy, że w niedzielę polkowiczanki wygrały w Krakowie 82:69 i objęły prowadzenie w finałowej serii 3-0. W poniedziałek po raz czwarty pokonały wiślaczki (78:65) i przypieczętowały końcowy sukces w walce o mistrzostwo Polski.

Już w niedzielę nasze koszykarki spotkały się w Krakowie z mało gościnnym przyjęciem. Kur...! Ladacznice! - krzyczano na trybunach. Dzień później było podobnie i sędziowie zmuszeni byli na krótko przerwać spotkanie. Spiker nawoływał do kulturalnego dopingu, ale pozostawało to bez echa.

Krakowscy kibice "poddali pod wątpliwość" zaangażowanie zagranicznych zawodniczek Wisły. Gdy koszykarki wychodziły na drugą połowę spotkania, przywitał ich transparent "Wisła is more than an airline ticket. Phillips, Charles Fuck Off", czyli "Wisła to więcej niż bilet lotniczy. Phillips, Charles spier.....". Sugerowali tym samy, że Australijka i Amerykanka nie do końca przykładają się do gry, bo mają już zarezerwowane bilety lotnicze do swoich krajów.