Robert Lewandowski strzelił setnego gola w Bundeslidze! Mecz FSV Mainz - Bayern 0:3 (ZDJĘCIA)

MH, Foto Olimpik/x-news
Robert Lewandowski strzelił dzisiaj setnego gola w Bundeslidze. "Lewy" zaliczył swój wynik w meczu FSV Mainz - Bayern Monachium. Robert Lewandowski nie zakończył jednak na tym rekordzie i postanowił trafić jeszcze 101 bramkę w tym spotkaniu. Bayern wygrał na meczu wyjazdowym 3:- z FSV Mainz.

ROBERT LEWANDOWSKI I JEGO SETNY GOL W BUNDESLIDZE. BAYERN WYGRAŁ MECZ Z FSV MAINZ

Robert Lewandowski strzelił setnego gola w Bundeslidze! Jubileuszowa bramka napastnika Bayernu Monachium otworzyła wynik w wyjazdowym meczu 7. kolejki z Mainz. Polski napastnik do trafienia z 52. minuty dołożył jeszcze jedno. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Bawarczyków 3:0.

27-letni Lewandowski rozpoczął swoją przygodę z ligą niemiecką przed pięcioma laty w barwach Borussii Dortmund. Debiutanckiego gola w Bundeslidze strzelił 19 września 2010 roku w derbowym meczu z Schalke. Rozegrał w niej 168 spotkań.

- Gole Lewandowskiego przejdą do historii. Mecz Bayern - Wolfsburg - 5 goli w 9 minut!
- Polsat Boxing Night: Adamek - Saleta WALKA NA ŻYWO - GDZIE TRANSMISJA TV, ONLINE, STREAM