MH
FSV Mainz - Bayern Monachium 0:3. Aktualizacja: W 51. minucie pierwszego gola dla Bayernu strzelił Robert Lewandowski. Kolejną bramkę "Lewy" trafił w 64. minucie. W 67. minucie trzeciego gola dla Bayernu strzelił Kingsley Coman. Już dzisiaj, 26 września (26.09.2015). Bundesliga na żywo o godz.15.30. Wszyscy mają w pamięci niezwykłe gole Lewandowskiego w meczu z Wolfsburgiem. Dzisiaj "Lewy" ma ponownie szansę zabłysnąć na boisku. Jak Bayern poradzi sobie w starciu z FSV Meinz? Przekonamy się już wkrótce. Wynik na żywo na naszym portalu GazetaWroclawska.pl.

AKTUALIZACJA: SETNY GOL ROBERTA LEWANDOWSKIEGO W BUNDESLIDZE! BAYERN WYGRYWA Z MAINZ!

FSV MAINZ - BAYERN MONACHIUM - BUNDESLIGA NA ŻYWO. GDZIE OBEJRZEĆ W TV? TRANSMISJA ONLINE

FSV Mainz kontra Bayern Monachium już dzisiaj po południu. Gdzie obejrzeć w TV? Transmisja telewizyjna z tego spotkania do obejrzenia na kanale Eurosport 2. Niestety, stream z meczu i transmisja online nie będzie dostępna. Natomiast krótka relacja live i wynik na żywo możecie śledzić na naszym portalu GazetaWroclawska.pl.

FSV MAINZ - BAYERN MONACHIUM. BUNDESLIGA ONLINE. WYNIK MECZU NA ŻYWO:

BAYERN MONACHIUM. GOLE ROBERTA LEWANDOWSKIEGO NIE NA WSZYSTKICH ZROBIŁY WRAŻENIE

Wyczyn Roberta Lewandowskiego, który w ligowym meczu z Wolfsburgiem strzelił pięć goli, nie na wszystkich zrobił wrażenie. Słowackie media chwalą się, że ich snajper, Jozef Adamec, w ligowym starciu Slovana Bratysława z Trzyńcem zdobył niegdyś aż sześć bramek.

Materiał oryginalny: FSV Mainz - Bayern Monachium 0:3 - Bundesliga na żywo - WYNIK (TRANSMISJA TV, STREAM, ONLINE) - Gazeta Wrocławska