Uczniowski Program Stypendialny - oto wrocławscy stypendyści...

    Uczniowski Program Stypendialny - oto wrocławscy stypendyści (NAZWISKA, LISTA, ZDJĘCIA)

    MAL

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Uczniowski Program Stypendialny - oto wrocławscy stypendyści (NAZWISKA, LISTA, ZDJĘCIA)
    1/12
    przejdź do galerii

    ©Paweł Relikowski

    Dzisiaj w Sali Koncertowej Narodowego Forum Muzyki wręczono dyplomy 181 uczniom wrocławskich szkół, którzy są stypendystami Uczniowskiego Programu Stypendialnego.
    Do programu zgłoszonych zostało 483 kandydatów. Po weryfikacji zgłoszeń, przyznano stypendium 181 uczniom wrocławskich szkół (71 uczniom szkół podstawowych, 67 uczniom gimnazjów, 39 uczniom szkół ponadgimnazjalnych oraz 4 olimpijczykom). Otrzymają oni stypendia. Od września do czerwca 2016 roku uczniowie szkół podstawowych będą otrzymywać co miesiąc po 150 zł. Gimnazjaliści dostaną 200 zł, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych - 250, a olimpijczycy - 300 zł.

    Lista wrocławskich stypdendystów:

    • Strzelczyk Weronika, Szkoła Podstawowa nr 1
    • Konieczna Natalia, Szkoła Podstawowa nr 2
    • Mądrala Michał, Szkoła Podstawowa nr 3
    • Dawidowicz Jakub, Szkoła Podstawowa nr 10
    • Wojaczvńska Julia, Szkoła Podstawowa nr 12
    • Grzebyk Emilia, Szkoła Podstawowa nr 17
    • Kłopotowska Klaudia, Szkoła Podstawowa nr 17
    • Korzeniowski Paweł, Szkoła Podstawowa nr 17
    • Kurzyp Stanisław, Szkoła Podstawowa nr 17
    • Mazurek Joanna, Szkoła Podstawowa nr 17
    • Aleksandrowicz Magdalena, Szkoła Podstawowa nr 20
    • Kahla Wiktoria, Szkoła Podstawowa nr 20
    • Mai Amelia, Szkoła Podstawowa nr 20
    • Ochalik Dominika, Szkoła Podstawowa nr 20
    • Skonieczna Wiktoria, Szkoła Podstawowa nr 22
    • Łabaz Jakub, Szkoła Podstawowa nr 23
    • Nawój Agnieszka, Szkoła Podstawowa nr 23
    • Ziółkowski Cyprian, Szkoła Podstawowa nr 23
    • Michalski Mateusz, Szkoła Podstawowa nr 24
    • Tarnawska Weronika, Szkoła Podstawowa nr 25 nr 25
    • Zakrzewska Marta, Szkoła Podstawowa nr 27
    • Leszczuk Paulina, Szkoła Podstawowa nr 28
    • Susz Jakub, Szkoła Podstawowa nr 28
    • Wieczorek Filip, Szkoła Podstawowa nr 28
    • Browarski Piotr, Szkoła Podstawowa nr 34
    • Lipski Łukasz, Szkoła Podstawowa nr 34
    • Opala Michał, Szkoła Podstawowa nr 34
    • Rokita Karolina, Szkoła Podstawowa nr 36
    • Zdobylak Błażej, Szkoła Podstawowa nr 40
    • Kiczak Zuzanna, Szkoła Podstawowa nr 42
    • Waszkowiak Urszula, Szkoła Podstawowa nr 43
    • Rudyszyn Sara, Szkoła Podstawowa nr 44
    • Raczkowski-Orleski Karol, Szkoła Podstawowa nr 45
    • Charatonik Amelia, Szkoła Podstawowa nr 46
    • Chachulski Kacper, Szkoła Podstawowa nr 47
    • Galik Joanna, Szkoła Podstawowa nr 47
    • Wąsowicz Tomasz, Szkoła Podstawowa nr 47
    • Andrzejewski Paweł, Szkoła Podstawowa nr 50
    • Grodzińska Weronika, Szkoła Podstawowa nr 50
    • Fabiańska Anna, Szkoła Podstawowa nr 50
    • Kaczurba Kinga, Szkoła Podstawowa nr 50
    • Pieńkowski Łukasz, Szkoła Podstawowa nr 50
    • Wojtala Anna, Szkoła Podstawowa nr 50
    • Zamiar Jan Szkoła Podstawowa nr 50
    • Makieła Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 53
    • Kuska Mateusz Szkoła Podstawowa nr 61
    • Sidorski Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 61
    • Nowakowski Stanisław, Szkoła Podstawowa nr 63
    • Preiss Jeremiasz, Szkoła Podstawowa nr 63
    • Bryś Oliwia, Szkoła Podstawowa nr 64
    • Olechowska Hanna, Szkoła Podstawowa nr 68
    • Sradomska Barbara, Szkoła Podstawowa nr 71
    • Ciuoa Gracian, Szkoła Podstawowa nr 72
    • Hołyński Bartosz, Szkoła Podstawowa nr 72
    • Świszcz Łukasz, Szkoła Podstawowa nr 72
    • Zdych Małgorzata, Szkoła Podstawowa nr 72
    • Młodożeniak Marianna, Szkoła Podstawowa nr 73
    • Kiczka Julia, Szkoła Podstawowa nr 76
    • Frejtag Maja, Szkoła Podstawowa nr 82
    • Podgórski Ignacy, Szkoła Podstawowa nr 82
    • Toborek Jakub, Szkoła Podstawowa nr 83
    • Nowak Krzvsztof, Szkoła Podstawowa nr 90
    • Piekarska Helena, Szkoła Podstawowa nr 91
    • Winiarska Aleksandra, Szkoła Podstawowa nr 93
    • Minowska Izabela, Szkoła Podstawowa nr 107
    • Buraczewski Kuba, Szkoła Podstawowa nr 108
    • Grześkowiak Hanna, Szkoła Podstawowa nr 118


    NAZWISKA POZOSTAŁYCH STYPENDYSTÓW NA KOLEJNEJ STRONIE
    1 »

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      Polecamy

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama