Za tydzień targi turystyczne

  Za tydzień targi turystyczne

  ZP

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Międzynarodowe Targi Turystyczne odbędą się we wrocławskiej Hali Ludowej od 6 do 8 lutego.
  Przewidziano na nich prezentacje touroperatorów, regionów turystycznych, państw, hoteli, ośrodków SPA. Na targach zapowiedziało się 150 wystawców, m.in. z tak egzotycznych dla nas krajów, jak Sri Lanka, RPA czy Syria.

  W piątek o godz. 13 zostaną wręczone certyfikaty dla laureatów konkursu Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej, prowadzonego wspólnie z naszą redakcją, "Najlepsze Dolnośląskie 2008".

  Sobota jest dniem klientów indywidualnych. Na targach ten dzień upłynie pod hasłem "Podróże bliskie i dalekie". W programie o godz. 10 eliminacje I Otwartych Mistrzostw Dolnego Śląska w mindballu (siłą koncentracji trzeba wbić piłkę do bramki) - finały w niedzielę.

  O godz. 11 rozpocznie się spotkanie z wrocławskim podróżnikiem Bogusławem Ogrodnikiem. Zaplanowano też prezentację jego filmu pt. "Projekt 9000", dokumentującego wyczyny Ogrodnika (wejście na Mount Everest i nurkowanie na głębokość 163 m na półwyspie Synaj). Wystawę zdjęć z podróży wrocławianina można też oglądać w Rynku (do 8 lutego).

  Na godz. 14.15 zaplanowano spotkanie z Wojciechem Cejrowskim, który opowie, jak zostać podróżnikiem (wstęp 30 zł).

  W niedzielę od godz. 12 będzie można uczestniczyć w kryminalnej grze "Zagubieni w czasie", którą poprowadzi firma Exploring Wrocław. Nagroda: pobyt w ośrodku Czarna Góra.

  Program targów: 6 lutego, piątek - dzień branżowy, 7 lutego, sobota - dzień otwarty dla odwiedzających (10-18), 8 lutego, niedziela - dzień otwarty (10-17). Ceny biletów: jedno-dniowy: 7 zł normalny, 5 zł - ulgowy, 17 zł - rodzinny, dwu-dniowy: odpowiednio 12, 8 i 27 zł.

  Co dziesiąta osoba, która wypełni ankietę na stronie www.mttwroclaw.pl, otrzyma darmowy bilet na targi. Ankieta dotyczy oceny sposobów promowania Dolnego Śląska.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama