5 goli Roberta Lewandowskiego w 9 minut - internet oszalał (MEMY)

TVN/X-News
5 goli Roberta Lewandowskiego w 9 minut - internet oszalał MEMY
5 goli Roberta Lewandowskiego w 9 minut - internet oszalał MEMY demotywatory.pl
Robert Lewandowski przeszedł do historii Bundesligi, strzelając zespołowi VfL Wolfsburg pięć goli w dziewięć minut. - To mój kolega - napisał żartobliwie na Twitterze Sebastian Mila. Piłkarz Lechii Gdańsk był dumny z postawy kolegi z reprezentacji w meczu ligowym. - Na tyle, na ile go poznałem, to sądzę, że teraz myśli wyłącznie o kolejnym spotkaniu. Cieszę się, że jest od nas i uważam, że każdy Polak jest zdania, że Robert jest lepszy od Messiego i Ronaldo.

Robert Lewandowski - napastnik reprezentacji Polski mecz zaczął na ławce rezerwowych. Bayern Monachium przegrywał od 26 min. 0:1 po golu Daniela Caligiuriego. Po przerwie Guardiola wpuścił na boisko Javiera Martineza oraz R0oberta Lewandowskiego. Już po 6 minutach drugiej połowy przekonał się, że to dobre rozwiązanie. Robert Lewandowski strzelanie zaczął w 51 min. i w dziewięć minut do siatki trafił pięć razy, hattricka zaliczając w ledwie cztery minuty, co jest rekordem Bundesligi.

Robert Lewandowski o swoich 5 bramkach

ZOBACZ KONIECZNIE - TAK LEWANDOWSKI STRZELAŁ BRAMKI WOLFSBURGOWI: Pięć goli Roberta Lewandowskiego w 9 minut! Co za wyczyn! [VIDEO, FILM, GOLE, ZDJĘCIA]

- Nie było mi łatwo zasnąć po tym meczu. Bardzo się cieszę, ponieważ strzeliłem pięć goli i wygraliśmy spotkanie. To był cudowny wieczór. Teraz już nieważne, co się wydarzyło, trzeba iść dalej. Wiem, że muszę cały czas pozostać skupiony. Niektórzy mogą teraz pomyśleć, że zdobycie pięciu bramek w jednym meczu jest łatwe. Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że po tym spotkaniu o gole będzie jeszcze ciężej - powiedział niemieckim dziennikarzom Lewandowski.