Pięć goli Roberta Lewandowskiego w 9 minut! Co za wyczyn! [VIDEO, FILM, GOLE, ZDJĘCIA]

JG
Pięć goli Lewandowskiego w 9 minut! [VIDEO]. Bayern Monachium - Wolfsburg 5:1. Niewiarygodnego wyczynu dokonał Robert Lewandowski, który wczoraj w meczu z Wolfsburgiem strzelił pięć goli w... dziewięć minut! ZOBACZ PIĘĆ GOLI LEWANDOWSKIEGO. Matthias Schrader

Pięć goli Lewandowskiego w 9 minut! [VIDEO]. Napastnik reprezentacji Polski mecz zaczął na ławce rezerwowych. Bayern Monachium przegrywał od 26 min. 0:1 po golu Daniela Caligiuriego. Do przerwy wynik się nie zmienił i Josep Guardiola zdecydował się po pierwszej połowie na dwie zmiany - weszli Javier Martinez oraz Lewandowski. Strzelanie zaczął w 51 min. i w dziewięć minut do siatki trafił pięć razy, hattricka zaliczając w ledwie cztery minuty, co jest rekordem Budnesligi. Dzięki niemu Bayern wygrał 5:1.

Najszybszy hat-trick w historii Bundesligi
8 minut i 59 sekund. Tyle czasu potrzebował Robert Lewandowski do strzelenia pięciu goli w meczu Bayernu Monachium z VfL Wolfsburg. Polak pojawił się na boisku dopiero na początku drugiej połowy spotkania i już w 51. minucie po raz pierwszy pokonał bramkarza rywali. Trzy bramki zdobył w 202 sekundy, co jest najszybszym hat-trickiem w historii Bundesligi. Dodatkowo kapitan naszej reprezentacji został pierwszym piłkarzem od 1991 roku, który zaliczył pięć trafień w meczu niemieckiej ekstraklasy.