Ruch - Legia 1:4 20.09.2015 WYNIK NA ŻYWO, GDZIE W TV, TRANSMISJA ONLINE, STREAM

JU, TVN/X-News
Ruch - Legia 20.09.2015 godz. 15:30 WYNIK NA ŻYWO, GDZIE W TV, TRANSMISJA ONLINE, STREAM Arkadiusz Lawrywianiec
Ruch Chorzów - Legia Warszawa 1:4 - za nami mecz 9. kolejki Ekstraklasy na stadionie miejskim w Chorzowie. - Musimy zbliżyć się poziomem do tego, który prezentowaliśmy na początku rozgrywek, gdy triumfowaliśmy w siedmiu kolejnych spotkaniach - powiedział przed meczem z Ruchem Chorzów trener Legii Warszawa Henning Berg. Gdzie obejrzeć mecz Ruch - Legia w TV? Transmisja meczu Ruchu z Legią w telewizji CANAL+ Sport. Relacja online na żywo także na ekstraklasa.net. Wynik meczu live również na stronie gazetawroclawska.pl RUCH LEGIA, 20.09.2015, GODZ. 15:30, TRANSMISJA NA ŻYWO, LIVE, STREAM, ONLINE, GDZIE W TV, RELACJA LIVE

Niesamowita sytuacja. 3:0 prowadzi Legia w Chorzowie. Pierwsza bramka padła już w 1 minucie - piłkę do siatki posłał Nemanja Nikolić. W 10 minucie strzelał Stojan Vranjes a w 12 Michał Kucharczyk. 21 pierwszą bramkę dla Ruchu strzela Mariusz Stępiński. W drugiej połowie kolejną bramkę dla Legii w 59 minucie strzela Aleksandar Prijović.

- Przywykliśmy do zwycięstw i gdy ich nie odnosimy, jesteśmy bardzo zawiedzeni. Początek sezonu mieliśmy dobry, wygraliśmy siedem meczów z rzędu. Jednak później przyszły porażki z Piastem i Koroną, zaledwie zremisowaliśmy na własnym boisku z Zagłębiem – to były rozczarowujące rezultaty, podobnie jak rozczarowująca była nasza postawa. Musimy zbliżyć się poziomem do tego, który prezentowaliśmy na początku rozgrywek, gdy triumfowaliśmy w siedmiu kolejnych spotkaniach - powiedział przed meczem z Ruchem Chorzów trener Legii Warszawa Henning Berg.

Ruch - Legia - gdzie w TV
Mecz Ruch Chorzów - Legia Warszawa rozpocznie się o godz. 15:30. Spotkanie na żywo będzie można obejrzeć 20 września 2015 r. Gdzie mecz w TV? Transmisja w telewizji na żywo od godz. 15:30 w kanale Canal+ Sport. Mecz będą komentować Rafał Wolski i Grzegorz Mielcarski. Sędziuje Mariusz Złotek (Stalowa Wola).

Henning Berg: Musimy wrócić na poziom, na jakim byliśmy na początku sezonu

RUCH CHORZÓW - LEGIA WARSZAWA - RELACJA I WYNIK ONLINE
Mecz Ruch - Legia rozpocznie się o godzinie 15, transmisję na żywo online będzie można śledzić już od godz. 15 na ekstraklasa.net. Wynik na żywo także na gazetawroclawska.pl.

Relacja w serwisie ekstraklasa.net online uruchomi się po kliknięciu na wynik. Wynik meczu uaktualniany będzie na bieżąco