Dziś Święto Województwa Dolnośląskiego i wielka impreza na...

Dziś Święto Województwa Dolnośląskiego i wielka impreza na Partynicach (ATRAKCJE)

MAL

Gazeta Wrocławska

Gazeta Wrocławska

Tegoroczne Święto Województwa Dolnośląskiego odbywać się będzie pod hasłem czterech żywiołów. Organizatorzy zapraszają np. na wielkie gotowanie z użyciem regionalnych produktów w wykonaniu Zbigniewa Koźlika. Odwiedzić będzie można też domki wystawiennicze z bogatą ofertą naturalnych, ekologicznych pyszności z Dolnego Śląska. W powietrze wzniesiemy się poprzez symulator lotów F16, a z ogniem będziemy igrać bezkarnie w miasteczku warsztatowym Huty Julia.
Początek imprezy o godz. 10.30 na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice. Całe Partynice staną się swego rodzaju miniaturą regionu. W jednym miejscu staną przedstawiciele największych dolnośląskich atrakcji turystycznych, którzy tworząc „miasteczko turystyczne” zaproponują odwiedzającym liczne warsztaty i pokazy. Uczestnicy Święta Województwa Dolnośląskiego będą mogli m.in. stworzyć swoją własną biżuterię z dolnośląskich agatów, stać się poszukiwaczami złota, spróbować sił w grawerowaniu na szkle, czy malowaniu ceramiki bolesławieckiej.

Przez cały czas trwania Święta Dolnego Śląska na scenie będą odbywały się liczne koncerty, a gwiazdą wieczoru będzie Mesajah & Riddim Bandits.

Komentarze (3)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Miesiąc wcześniej?? Dlaczego??

pan-yoozek (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 3

Święto Województwa Dolnośląskiego ustanowiono na dzień 16 października (dzień patronki - św. Jadwigi Śląskiej) i było od 2010 r. obchodzone właśnie w okolicach tej daty. Dlaczego w tym roku obchody...rozwiń całość

Święto Województwa Dolnośląskiego ustanowiono na dzień 16 października (dzień patronki - św. Jadwigi Śląskiej) i było od 2010 r. obchodzone właśnie w okolicach tej daty. Dlaczego w tym roku obchody są miesiąc wcześniej?????zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
A złoty pocionk ustawiom?

gosc (gość)

Zgłoś naruszenie treści

ktoś cos wje?


Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Nie dzisiaj.

Wiem (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 2

Ustawiom jak bendzie świento złotego pociongu albo jak bendzie świento świenta.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo