Nowy nie pomógł. Śląsk przegrał z Górnikiem Zabrze

Szczypiorniści Śląska Wrocław ulegli we własnej hali Górnikowi Zabrze 26:33 w meczu 3. kolejki PGNiG Superligi mężczyzn. W barwach WKS-u zadebiutował rozgrywający - Janja Vojvodic

Ten mecz od początku toczył się pod dyktando gości, którzy już w 6 minucie prowadzili 5:1. Do przerwy wrocławianie przegrywali różnicą pięciu bramek (11:16).

Po zmianie stron podopieczni Piotra Przybeckiego stopniowo odrabiali straty, jednak w końcówce zabrakło im sił i znów oddali inicjatywę "Górnikom", którzy skutecznie dobili "wojskowych"

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 26:33 (11:16)
Śląsk: Szczecina, Prus - Adamuszek 6, Żabić 5, Vojvodić 5, Łucak 5, Golubović 4, Białaszek 1, Andreou, Witkowski, Kuczyński, Koprowski.
Górnik: Kornecki, Kicki, Witkowski - Tomczak 10, Jurasik 6, Gromyko 5, Tatarincew 3, Niewrzawa 3, Daćko 2, Kryński 2, Buszkow 2, Niedośpiał.