Program grantowy dla organizacj z Wałbrzycha i...

  Program grantowy dla organizacj z Wałbrzycha i Szczawna-Zdroju

  Materiał Partnera Zewnętrznego

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Program grantowy dla organizacj z Wałbrzycha i Szczawna-Zdroju
  1/2
  przejdź do galerii
  1 września br. ruszył program grantowy „Plebiscyt Sąsiedzki” skierowany do stowarzyszeń i fundacji działających na terenie Wałbrzycha i Szczawna-Zdroju. To niepowtarzalna okazja dla miejscowych organizacji na zdobycie dofinansowania w wysokości 2 000 zł!
  Celem programu grantowego „Plebiscyt Sąsiedzki” jest wsparcie realizacji projektów, które mają na celu rozwój lokalnych społeczności. W plebiscycie mogą wziąć udział m.in. stowarzyszenia, fundacje, organizacje obywatelskie, publiczne i społeczne placówki wychowawczo-edukacyjne czy kulturalne oraz spółdzielnie socjalne.

  Wszystkie chętne organizacje mogą zgłaszać projekty, mające na celu poprawę codziennego funkcjonowania społeczności lokalnych. Nie ma ograniczeń, co do tematyki i zakresu projektu: może to być np. zaaranżowanie przestrzeni zielonej, wyremontowanie miejskiej biblioteki czy pomoc miejskiemu schronisku dla zwierząt – ważne, żeby zgłoszony projekt służył dobru lokalnej społeczności.

  Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie www.pasaztesco.pl
  do 30.09.2015. Spośród nadesłanych zgłoszeń w I etapie Jury wyłoni 2 projekty, które zostaną poddane otwartemu głosowaniu podczas Wielkiego Głosowania w Pasażu Tesco. Projekt, który zwycięży w głosowaniu, otrzyma dofinansowanie w wysokości 2 000 zł brutto.

  Program odbędzie się w ramach akcji „Poznaj bliskiego sąsiada” skierowanej do mieszkańców Wałbrzycha i Szczawna-Zdroju. Organizacje zainteresowane udziałem w „Plebiscycie Sąsiedzkim” zachęcamy do kontaktu z biurem programu, pod adresem plebiscyt@pasaztesco.pl lub numerem telefonu +48 22 829 85 72 w. 40

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo