Są już bilety na T-Mobile Nowe Horyzonty 2013

  Są już bilety na T-Mobile Nowe Horyzonty 2013

  Marta Wróbel

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Można już kupować bilety na 13. Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty, który odbędzie się 18-28 lipca we Wrocławiu.
  Są już bilety na T-Mobile Nowe Horyzonty 2013

  ©Marcin Oliva Soto

  Karnety uprawniają do wejścia na wszystkie pokazy filmowe w ramach festiwalu, na które jego posiadacz uprzednio zarezerwował miejsce. Sprzedaż potrwa do 23 czerwca lub do momentu wyczerpania puli. Każdy karnet upoważnia do zniżek na zakup biletów na wydarzenia specjalne, zakup katalogu i innych festiwalowych wydawnictw. Nie obejmuje uroczystości otwarcia i zamknięcia festiwalu. Cena karnetu wyno-si 350 zł. Można je kupić na razie tylko przez internet przezoficjalną stronę festiwalu www.nowehoryzonty.pl.

  W tym roku w Międzynarodowym Konkursie Nowe Horyzonty zobaczymy m.in. argentyński film "Night" Leonardo Brzezickiego i nagrodzony w Locarno i Turynie wizualny poemat "Leviathan" Luciena Castaing-Taylora i Vérény Paravel.
  Natomiast w sekcji Panorama zostanie pokazany m.in. laureat Srebrnego Niedźwiedzia w Berlinie "Vic+Flo Saw a Bear" Denisa Côté i najnowszy film Bruno Dumonta - portret legendarnej rzeźbiarki Camille Claudel z Juliette Binoche w roli głównej.

  Zobaczymy także przegląd neobaroku francuskiego, nowe kino rosyjskie i retrospektywę filmów Waleriana Borowczyka.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama