Wrocław: Otwarty wykład prof. Leszka Balcerowicza w Renomie

  Wrocław: Otwarty wykład prof. Leszka Balcerowicza w Renomie

  BJO

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Profesor Leszek Balcerowicz - ekonomista, były wicepremier, minister finansów i prezes Narodowego Banku Polskiego - spotka się dziś z wrocławianami w empiku Renoma (ul. Świdnicka 40) o godz. 18.00.
  Prof. Balcerowicz będzie promował swoją najnowszą książkę "Odkrywając wolność. Przeciw zniewoleniu umysłów". Wykład jest darmowy i otwarty dla wszystkich. Po spotkaniu autor będzie podpisywał swoją książkę.

  Wcześniej wykładu Leszka Balcerowicza wysłuchają studenci: Politechniki Wrocławskiej (od godz. 11.15 w Centrum Kongresowym przy ul. Janiszewskiego 8, obok placu Grunwaldzkiego) oraz Uniwersytetu Wrocławskiego (od godz. 14 w sali 3D na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii przy ul. Uniwersyteckiej 7/10).

  Profesor Leszek Balcerowicz uznawany jest za twórcę polskiej transformacji ekonomicznej z początku lat 90- tych ubiegłego wieku. Był wicepremierem i ministrem finansów w rządach Tadeusza Mazowieckiego, Jana Krzysztofa Bieleckiego i Jerzego Buzka, posłem oraz prezesem Narodowego Banku Polskiego.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Tortem go!

   Oszukany (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 20 / 16

   Mam nadzieję, że dostanie tortem, jak się należy każdemu bandycie!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama