Katarzyna Groniec przed nowym recitalem na PPA (ROZMOWA)

  Katarzyna Groniec przed nowym recitalem na PPA (ROZMOWA)

  Marta Wróbel

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wokalistka i aktorka Katarzyna Groniec szykuje na wrocławski Przegląd Piosenki Aktorskiej premierowy recital "Wiszące ogrody już się przeżyły". Kulisy zdradza w rozmowie z Gazetą Wrocławską.
  Katarzyna Groniec przed nowym recitalem na PPA (ROZMOWA)

  ©Marcin Osman

  Muszę się pani do czegoś przyznać. Zostałam fanką Katarzyny Groniec rok temu, po pani koncercie we wrocławskim Imparcie. Zobaczyłam artystkę z biglem, charyzmą i poczuciem humoru. Dlaczego takiej Katarzyny Groniec nie ma w mediach? Dlaczego właściwie to wcale pani nie ma w radiu ani telewizji?
  Gram koncerty, nie pracuję w telewizji. Taka piosenka, dajmy na to, Brela, żeby zaistnieć, musi mieć kontekst, odpowiednią oprawę, dzisiaj o nią trudno na małym ekranie. W radiach mało jest piosenek w języku polskim. Chyba nie muszę się z takiego stanu rzeczy tłumaczyć.

  Niedawno wywiad z panią przeprowadził człowiek, który ma swój kanał na YouTube. Te jego rozmowy potem pojawiają się na bardzo popularnym plotkarskim portalu. Jest szansa, że pani też się tam pojawi.
  I co takiego się wtedy stanie?

  Nic?
  Jak pani wymyśli program, w którym mogłabym się pojawić, proszę dać znać.

  Dam. Porozmawiajmy o recitalu "Wiszące ogrody już się przeżyły". "Listy Julii" z utworami Elvisa Costello też miały premierę na PPA, a potem recital ukazał się na płycie. Teraz będzie podobnie?

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama