Telewizja: Startuje platforma nc+ (NOWA OFERTA - ZOBACZ)

Telewizja: Startuje platforma nc+ (NOWA OFERTA - ZOBACZ)

33

Gazeta Wrocławska

Gazeta Wrocławska

Największą na polskim rynku liczbę kanałów w jakości HD - nawet 50, dostęp do internetu ma zaoferować telewidzom platforma nc+ powstająca z połączenia Cyfry+ i platformy n. Będzie też bogata oferta filmów na życzenie (VOD). Oficjalnie nowe pakiety nc+ zaprezentuje 21 marca. Na ten dzień zaplanowany jest debiut platformy. Pełna oferta nc+ dostępna będzie w tym miejscu zaraz po jej zaprezentowaniu przez operatora.
Dopiero 21 marca nc+ oficjalnie ogłosi co proponuje nowym abonentom oraz jakie atrakcje przygotowała dla telewidzów, którzy dotąd korzystali z Cyfry+ lub platformy n. Już teraz operator nc+ zapowiada, że właśnie od 21 marca jego konsultanci będą kontaktowali się z obecnymi abonentami, by przedstawić im propozycję nowej oferty.

Z reklam, które pojawiają się w mediach wynika, że w nowej ofercie znajdzie się między innymi pakiet pozwalający na oglądanie zarówno transmisji meczów Ligi Mistrzów, jak i T-Mobile Ekstraklasy, a także pakiet obejmujący i kanały z nowościami filmowymi, i te z transmisjami sportowymi.

NOWA OFERTA NC+ POJAWI SIĘ W TYM MIEJSCU 21 MARCA 2013.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo