Menu Region

Rusza platforma NC+ - dla kogo oferta, pakiety i abonament...

Rusza platforma NC+ - dla kogo oferta, pakiety i abonament NC+?

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

Maciej Mrzygłocki

4Komentarze Prześlij Drukuj
Już w czwartek 21 marca rusza nowa platforma telewizyjna NC+. Powstała ona z połączenia Cyfry + i platformy N. Oczywiście możemy się spodziewać, że nie obejdzie się bez zmian w liście dostępnych kanałów. Na Facebooku nowej platformy NC+ pojawiają się pierwsze informacje dotyczące dostępnych kanałów w ofercie NC+. Oferta NC+, pakiety NC+ i abonamenty mają zostać przedstawione na specjalnej konferencji prasowej 21 marca.
Christian Anting, wiceprezes ds. programowych i produktu w NC+, zapowiadając w TVN start nowej platformy stwierdził, że to dzień historyczny dla Canal+, bo właśnie 21 marca 18 lat temu Canal+ rozpoczął nadawanie w Polsce.

Oferta platformy nc+ wciąż pozostaje wielką tajemnicą i ma być niejako niespodzianką. Jakie kanały będzie można obejrzeć? Ile zapłacimy za abonament?
Abonenci natomiast zastanawiają się czy będą musieli podpisać nowe umowy?

Odpowiedzi na pytanie jaka przyszłość czeka abonentów poznamy dopiero 21 marca. To właśnie w czwartek, w dzień debiutu NC+, operatorzy zapowiedzieli organizację specjalnej konferencji prasowej.

Konsultanci NC+ będą w najbliższym czasie intensywnie dzwonić do klientów z propozycjami podpisania nowych umów. Będą najprawdopodobniej kusić nowymi pakietami z większą liczbą kanałów. Już teraz można się zarejestrować na stronie www.ncplus.pl wypełnić formularz i oczekiwać kontaktu ze strony nowej cyfrowej platformy.
4

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Skąd my to znamy?

+41 / -36

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Pewnik (gość)  •

Kończył się okres zwolnienia z podatku, to połączono spółki i dalej raj podatkowy. Polecam bojkot tej platformy. Jedna Platforma wystarczy!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Artykuł sponsorowany?

+59 / -39

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Janusz (gość)  •

Czy taki artykuł nie powinien mieć podpisu, że jest sponsorowany, czy to taka forma współczesnego dziennikarstwa, aby reklamy przerabiać na "artykuły" i brać za to kasę? Jeśli u mnie w sklepie pojawią się nowe bluzy za kilka miesięcy to też mogę liczyć na darmowy artykuł aby klienci wiedzieli gdzie je nabyć?

odpowiedzi (0)

skomentuj

Pie.dole tę warszawsko - krakowską propagandę!!!

+57 / -33

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

zed (gość)  •

Najgorszy chłam!!!

skomentuj

Kogo to obchodzi???

+22 / -13

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

fred (gość)  •

Włącz radio maryja. Pomódl się. I wielb swojego dyrektora.

odpowiedzi (0)

skomentuj