Rusza platforma NC+ - dla kogo oferta, pakiety i abonament...

Rusza platforma NC+ - dla kogo oferta, pakiety i abonament NC+?

Maciej Mrzygłocki

Gazeta Wrocławska

Aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

Rusza platforma NC+ - dla kogo oferta, pakiety i abonament NC+?

©Fot. Mikołaj Nowacki

Już w czwartek 21 marca rusza nowa platforma telewizyjna NC+. Powstała ona z połączenia Cyfry + i platformy N. Oczywiście możemy się spodziewać, że nie obejdzie się bez zmian w liście dostępnych kanałów. Na Facebooku nowej platformy NC+ pojawiają się pierwsze informacje dotyczące dostępnych kanałów w ofercie NC+. Oferta NC+, pakiety NC+ i abonamenty mają zostać przedstawione na specjalnej konferencji prasowej 21 marca.
Rusza platforma NC+ - dla kogo oferta, pakiety i abonament NC+?

©Fot. Mikołaj Nowacki

Christian Anting, wiceprezes ds. programowych i produktu w NC+, zapowiadając w TVN start nowej platformy stwierdził, że to dzień historyczny dla Canal+, bo właśnie 21 marca 18 lat temu Canal+ rozpoczął nadawanie w Polsce.

Oferta platformy nc+ wciąż pozostaje wielką tajemnicą i ma być niejako niespodzianką. Jakie kanały będzie można obejrzeć? Ile zapłacimy za abonament? Abonenci natomiast zastanawiają się czy będą musieli podpisać nowe umowy?


Odpowiedzi na pytanie jaka przyszłość czeka abonentów poznamy dopiero 21 marca. To właśnie w czwartek, w dzień debiutu NC+, operatorzy zapowiedzieli organizację specjalnej konferencji prasowej.

Konsultanci NC+ będą w najbliższym czasie intensywnie dzwonić do klientów z propozycjami podpisania nowych umów. Będą najprawdopodobniej kusić nowymi pakietami z większą liczbą kanałów. Już teraz można się zarejestrować na stronie www.ncplus.pl wypełnić formularz i oczekiwać kontaktu ze strony nowej cyfrowej platformy.

Komentarze (4)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Skąd my to znamy?

Pewnik (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 41 / 36

Kończył się okres zwolnienia z podatku, to połączono spółki i dalej raj podatkowy. Polecam bojkot tej platformy. Jedna Platforma wystarczy!

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Artykuł sponsorowany?

Janusz (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 59 / 39

Czy taki artykuł nie powinien mieć podpisu, że jest sponsorowany, czy to taka forma współczesnego dziennikarstwa, aby reklamy przerabiać na "artykuły" i brać za to kasę? Jeśli u mnie w sklepie...rozwiń całość

Czy taki artykuł nie powinien mieć podpisu, że jest sponsorowany, czy to taka forma współczesnego dziennikarstwa, aby reklamy przerabiać na "artykuły" i brać za to kasę? Jeśli u mnie w sklepie pojawią się nowe bluzy za kilka miesięcy to też mogę liczyć na darmowy artykuł aby klienci wiedzieli gdzie je nabyć?zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Pie.dole tę warszawsko - krakowską propagandę!!!

zed (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 57 / 33

Najgorszy chłam!!!


Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Kogo to obchodzi???

fred (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 22 / 13

Włącz radio maryja. Pomódl się. I wielb swojego dyrektora.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo