Zaproszenie na debatę "Z Widokiem na Obywateli"

  Zaproszenie na debatę "Z Widokiem na Obywateli"

  Artykuł sponsorowany

  Gazeta Wrocławska

  Zaproszenie na debatę "Z Widokiem na Obywateli"
  1/2
  przejdź do galerii
  Swoboda przemieszczania się, prawo do pracy, edukacji oraz opieki zdrowotnej w całej Unii Europejskiej - to tylko niektóre z praw przysługującym nam, jako obywatelom Unii, ale tylko 48% Europejczyków jest świadomych swoich praw oraz tego, co Unia może dla nich zrobić. O tym, jak poznać swoje prawa i jak z nich korzystać będziemy rozmawiać już we wtorek 19 marca w Domu Europy.

  Podczas spotkania Olga Jurkowska (przedstawicielka koordynatora krajowego z ramienia Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji), Marek Żółtowski (przedstawiciel Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych) oraz Natalia Szczucka (Dyrektor Przedstawicielstwa Regionalnego Komisji Europejskiej w Polsce) zmierzą się z tematem rzeką "Moje prawa w mojej Unii Europejskiej". Uczestnicy panelu będą mieć tylko 15 minut by przestawić swoje rację. Wystąpienie skomentuje publiczność.


  Impreza odbędzie się 19 marca (wtorek) o godz. 14.00 w Domu Europy, ul. Widok 10, Wrocław. Wstęp wolny

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Załączniki (1)

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama