Polska - Hiszpania 80:66 koszykówka ME na ŻYWO GDZIE w TV, RELACJA, ONLINE, LIVE STREAM, TRANSMISJA

JEW
Koniec meczu Polska - Hiszpania - 1/8 finału Mistrzostw Europy. Dziś - w sobotę 12.09.2015 polscy koszykarze walczylli z hiszpańskimi gwiazdami o ćwierćfinał turnieju Eurobasket 2015. Polacy nie wygrali z Hiszpanami od 1976 roku ponosząc aż 17 porażek z rzędu... a dziś dołożyli do tego fatalnego bilansu 18 przegraną. Po pierwszych dwóch kwartach meczu Polacy wciąż byli blisko remisu, gra toczyła się niemal punkt za punkt, a żadnej z drużyn nie udało się osiągnąć zdecydowanej przewagi. W trzeciej kwarcie Polacy wyszli nawet na prowadzenie, ale kompletnie nie poradzili sobie w ostatniej - czwartej kwarcie meczu. W ćwierćfinale zagra zasłużenie Hiszpania.

POLSKA HISZPANIA - EUROBASKET 2015 - POLSKA HISZPANIA NA ŻYWO - RELACJA Z MECZU PO GODZ. 18.30

W sobotę polscy koszykarze zmierzą się z Hiszpanią w meczu 1/8 finału mistrzostw Europy. Zdaniem mieszkającego w Madrycie byłego reprezentanta Polski Andrzeja Pluty "Biało-czerwoni" są w stanie zwyciężyć.

- Hiszpanie są faworytami, ale jeżeli stworzymy im trudne warunki do gry, będziemy zdeterminowani i nieustępliwi w obronie, mogą zacząć się denerwować - powiedział w rozmowie z x-news Pluta.

Polska - Hiszpania EUROBASKET 2015 NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i ONLINE STREAM
Mecz koszykarzy Polska - Hiszpania rozpocznie się w sobotę o 18:30. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi stacja TVP SPORT oraz Eleven. STREAM ONLINE dostępny będzie na stronach SPORT.TVP.PL oraz na Elevensports.pl.