Wrocław: Policja szuka świadków wypadku na skrzyżowaniu...

  Wrocław: Policja szuka świadków wypadku na skrzyżowaniu Wyszyńskiego i Damrota

  MW

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Wrocławska policja prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku, do którego doszło 11 lutego na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego i Damrota. Funkcjonariusze szukają świadków zdarzenia, podczas którego samochód marki Volkswagen Pasat (taksówka) potrącił na przejściu dla pieszych 23-letnią kobietę.
  Przypomnijmy, do potrącenia doszło 11 lutego około godz. 21. Poszkodowana trafiła do szpitala, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale policja wciąż ustala okoliczności zdarzenia.

  Osoby, które były jego świadkami proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo Śledczym KMP Wrocław (ul. Hubska 29/33, pokój nr 18, tel. 071/3404763 lub 071/3403620 - ostatni telefon jest czynny całą dobę).

  Zobacz też: Taksówka potrąciła kobietę (ZDJĘCIA)

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wrocławska rzeczywistość

   OZ (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 24 / 15

   WAŻNE !!! - Przeczytaj WROCŁAW – RZECZYWISTOŚĆ BEZKARNA TU I TERAZ !!! - we Wrocławiu od połowy lat dziewięćdziesiątych działa zorganizowany układ przestępczy grupy wysoko postawionych w...rozwiń całość

   WAŻNE !!! - Przeczytaj WROCŁAW – RZECZYWISTOŚĆ BEZKARNA TU I TERAZ !!! - we Wrocławiu od połowy lat dziewięćdziesiątych działa zorganizowany układ przestępczy grupy wysoko postawionych w hierarchii zawodowej medycznej znanych lekarzy z tzw. PIERWSZEJ PÓŁKI, są to : właściciel Prywatnej Przychodni Onkologicznej-zarazem Ordynator w DCO i wiele ważnych funkcji w skali kraju, lekarz wysokiej funkcji w DIL, wysokiej funkcji z DCTK i współpracujący z DCTK lekarz, który „kwalifikuje” umierających do eksperymentów medycznych – wybrany w Op-lu jako „LEKARZ ROKU” zarazem właściciel Hospicjum . - proceder przestępczy polega na doprowadzaniu UPATRZONYCH /posiadających np. mieszkanie własnościowe/ chorych na nowotwory do stanu terminalnego, gdzie dopiero na koniec życia chorego podejmowane intensywne POZOROWANE działania medyczne, do eksperymentów medycznych włącznie / dla zach. F.F./, często z przeprowadzanym poza USC fikcyjnym ślubem /dla przejęcia świadczeń emerytalnych/, fałszowaniem zapisów testamentowych by przejąć w całości dorobek życia po zmarłym wkrótce. Proceder jest profesjonalnie chroniony. Tu w sprawie każdy dokument wytworzony przez tych lekarzy i biegłych sądowych jest dowodem przestępstwa. Są trudności od lat z nagłośnieniem sprawy, a śledztwo w tej sprawie prawie trzy lata prowadziło CBA za Min. Kamińskiego - zapewne umorzone przez Min. Wojtunika. NIKT NIE BĘDZIE NAS BRONIŁ – JAK NIE ZROBIMY TO SAMI. !
   Pod moim postem w Internecie ktoś kiedyś napisał: HAJGROŻNIEJSZE SĄ PRZESTĘPSTWA NAJMNIEJ PRAWDOPODOBNE -
   Maria Szczubial - Wrocław
   zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama