Piłka nożna. Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2:2. A mogło być tak pięknie

RB
Gracze Zagłębia nie zdołali ograć Legii, choć mieli już dwubramkową zaliczkę
Gracze Zagłębia Lubin prowadzili w Warszawie z Legią 2:0, ale ostatecznie wywożą ze stolicy tylko jeden punkt. Spotkanie odbyło się w ramach 8. kolejki Ekstraklasy.

Jeżeli ktoś po tym meczu może być zawiedziony ze straty dwóch punkt, to tylko i wyłącznie Zagłębie. Miedziowi mogli i powinni zainkasować w Warszawie komplet oczek. Antybohaterem gospodarzy w pierwszych 45 minutach był z pewnością Stojan Vranjes, który miał udział przy obu straconych bramkach przez Legię. Pozyskany z Lechii Gdańsk Bośniak, nie będzie w tej sytuacji miło wspominał swojego debiutu w barwach wicemistrzów Polski.

Legioniści odwrócili losy spotkania dopiero w ostatnich kilkunastu minutach. Kontaktową bramkę zdobył najpierw inny nowy nabytek ekipy Henninga Berga Ivan Triczkowski, a do remisu doprowadził Nemanja Nikolić.