Wrocław: Firmy z naszego miasta prezentują się na targach w...

  Wrocław: Firmy z naszego miasta prezentują się na targach w Hanowerze (FOTO)

  MON

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wrocław: Firmy z naszego miasta prezentują się na targach w Hanowerze (FOTO)
  1/12
  przejdź do galerii

  ©fot. Dariusz Pszczołowski

  Są wrocławskie akcenty na odbywających się właśnie międzynarodowych targach teleinformatycznych w Hanowerze - CeBIT. Impreza trwa od wczoraj. Wśród wystawców są m.in. trzy zespoły z Politechniki Wrocławskiej.
  Jedna z atrakcji, jaką prezentują wrocławianie to robot społeczny FLASH, którego zadanie polega na witaniu gości, którzy przychodzą obejrzeć polskie stoisko. Robot rozpoznaje twarz ludzką i wtedy reaguje.

  Są też m.in. prezentacje takich firm jak Nexwell, Aduma S.A. - prezentująca m.in. podłogę interaktywną, Artatech - tworzący rozwiązania na bazie papieru elektronicznego, BOSSG Data Security zajmująca się nową metodą niszczenia danych komputerowych, Aduma Mobile - zajmująca się nowoczesnymi działaniami mobilnymi czy też Techland, wrocławskiego producenta gier komputerowych. Na stoisku tej ostatniej firmy na komputerach, tabletach i konsolach zwiedzający mogli zagrać w takie hity jak Call of Juarez

  Zobacz trailer popularnej gry z Wrocławia  Pierwsza edycja targów została zorganizowana w 1986 r. W 2012 r. dzieła 4,2 tys. wystawców z 70 krajów świata obejrzało ponad 300 tys. osób. Targi CeBIT potrwają do 9 marca.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama