Nowoczesny budynek mieszkalny przy ulicy Długosza we...

  Nowoczesny budynek mieszkalny przy ulicy Długosza we Wrocławiu.

  Artykuł sponsorowany

  Gazeta Wrocławska

  Nowoczesny budynek mieszkalny przy ulicy Długosza we Wrocławiu.
  Osiedle Długosza zlokalizowane jest na granicy Śródmieścia i Psiego Pola. 165 funkcjonalnych lokali o powierzchni od 22 mkw. do 82 mkw.
  Nowoczesny budynek mieszkalny przy ulicy Długosza we Wrocławiu.
  W większości mieszkania z balkonami, a przy mieszkaniach na ostatniej kondygnacji również duże tarasy. Oryginalna architektura, przemyślany układ pomieszczeń, to efekt współpracy z Pracownia Projektowa APP Konarzewski.

  Budynek wybudowany z cegły silikatowej, z żelbetowymi stropami. Mieszkania w standardzie deweloperskim, stolarka okienna PCV oraz drzwi antywłamaniowe i przeciwpożarowe III klasy.

  Ponieważ jest to budynek 6-kondygnacyjny, klatki schodowe posiadają windy, które pierwszy przystanek mają w garażu podziemnym. Zapewnia to odpowiedni komfort zwłaszcza zmotoryzowanym lokatorom. W kondygnacjach: podziemnej oraz pierwszej naziemnej zlokalizowany jest dwupoziomowy parking.

  Inwestycja położona jest w pobliżu terenów rekreacyjnych wokół Odry, co zapewnia komfortowe warunki odpoczynku. Z drugiej strony, do centrum miasta jest bardzo blisko.

  W okolicach znajdują się basen rekreacyjny, szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole.

  Deweloper INTER-ES od lat prowadzi działalność deweloperską we Wrocławiu.
  "Osiedle Długosza" jest kolejną inwestycją po dotychczas zrealizowanych przez dewelopera w stolicy Dolnego Śląska (po Sołtysowickiej, Blacharskiej, Krzywoustego, Słowiańskiej, Obrońców Poczty Gdańskiej i Kościuszki-Prądzyńskiego).

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama