Kameralne osiedle ośmiu domów jednorodzinnych w zabudowie...

  Kameralne osiedle ośmiu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej "Małe Ozorzyce".

  Artykuł sponsorowany

  Gazeta Wrocławska

  Kameralne osiedle ośmiu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej "Małe Ozorzyce".
  Kameralne osiedle ośmiu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej "Małe Ozorzyce". Obecnie pozostały ostatnie 3 domy do sprzedania.
  Kameralne osiedle ośmiu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej "Małe Ozorzyce".
  Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Ozorzyce (gmina Siechnice), 14km od wrocławskiego Rynku, 3,5 km od zjazdu na autostradę A4. To cicha i spokojna okolica. Gmina Siechnice jest w Dolinie Odry i na Równinie Wrocławskiej co gwarantuje świerze powietrze i przyjazny mikroklimat. Blisko 40% terenu gminy zajmuje projektowany Park Krajobrazowy Doliny Odry i Oławy. Dodatkowo mieszkańcy tej okolicy mogą korzystać z krystalicznie czystej wody wydobywanej ze studni głębinowych na głębokości 150m.

  Niewątpliwym atutem lokalizacji jest komunikacja z Wrocławiem-trzy drogi dojazdowe, w tym autostrada, która zapewnia połączenie w 10 min z Centrum Handlowym Bielany.
  Gmina dysponuje trzema kompleksami sportowo-rekreacyjnymi wyposażonymi m.in.: korty, boiska tartanowe, boiska ze sztucznej trawy i oświetleniem, halą sportową. Najbliższy Urząd Gminy, Poczta, Szkoła Podstawowa, Kościół, Przychodnia Zdrowia znajdują się w Świętej Katarzynie oddalonej od Ozorzyc o 4km lub w Żórawinie oddalonej o 3,5km.

  Przygotowując Państwa domy dbaliśmy o idealne ustawienie budynków względem stron świata, a co za tym idzie jak najlepsze doświetlenie i ogrzanie w sposób naturalny pomieszczeń dziennych. Mieliśmy na uwadze wygląd całego osiedla, jak też estetyką zewnętrzną poszczególnych budynków, dlatego materiały użyte to doskonałe zestawienie kolorystyczne i połączenie tradycji z nowoczesności. Bardzo ważna jest też funkcjonalność pomieszczeń w których każdy z domowników odnajdzie swoją przestrzeń życiową .

  Inwestycja oddawana jest w stanie deweloperskim podstawowym z możliwością rozszerzenia standardu, a nawet wykończenia pod klucz. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować aranżacje przestrzenne działki wraz z nasadzeniem zieleni.
  Możliwość zapoznania się z ofertą na miejscu inwestycji.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama