Mój reporter: Gdzie można tanio zjeść przy ul....

  Mój reporter: Gdzie można tanio zjeść przy ul. Grabiszyńskiej?

  AJC

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Mój reporter: Gdzie można tanio zjeść przy ul. Grabiszyńskiej?

  ©Dariusz Gdesz

  Nasz czytelnik, Krzysztof Malewski, zapytał nas gdzie można zjeść tanio przy ul. Grabiszyńskiej. Odpowiedzi dla niego szukała Aleksandra Cieśla.
  Mój reporter: Gdzie można tanio zjeść przy ul. Grabiszyńskiej?

  ©Dariusz Gdesz

  Oczywiście każdy sam stwierdzi, gdzie dla niego jest tanio, a gdzie drogo, ale my znaleźliśmy kilka lokali, w których ceny wydają się być przystępne:

  1. Restauracja Pan Ted, ul. Grabiszyńska 281. W budynku FAT-u, gdzie mieści się restauracja, zjemy dania różnorodne, od pizzy po dziczyznę. Przykładowo za włoski specjał zapłacimy od 9,20 zł do 28,5 zł. Dania śniadaniowe kosztują od 8 do 15 zł. Z wieprzowiny zjemy np.
  "Kotlecisko" (kotlet schabowy na kapuście z grzybami podawany z plastrami ziemniaczanymi) za 20zł, z dań wegetariańskich risotto za 16 zł, za dania z makaronów zapłacimy od 17 do 21 zł. Dania z drobiu kosztują od 14 do 26 zł, sałatki - ok 15 zł, a za dania rybne zapłacimy od 16 do 34 zł. Restauracja czynna jest od godz. 10 do 22, a w soboty od 11 do 22.

  2. Bar orientalny Fu-Kuoc, ul. Ostrowskiego 1. Bar wprawdzie mieści się już przy ul. Ostrowskiego, ale jest doskonale widoczny z ul. Grabiszyńskiej (mieści się w wieżowcu zaraz za skrzyżowaniem z Hallera). Zjemy tam oryginalne dania kuchni wietnamskiej i chińskiej. Zupę zjemy za 4,5 zł, przekąski - 5,5 zł. Dania z kurczakiem kosztują od 12,5 do 16 zł, z wieprzowiny od 12,9 zł, zaś z wołowiny od 14,5 do 18,5 zł. Są też dwa dania z cielęciny za 17,9 zł oraz potrawy z kaczki (19 - 20,5 zł) i dania z ryb (10,5 - 17 zł). O ofercie Fu - Kuoc dostaniemy również potrawy przygotowane na bazie makaronu (11,5 - 13,9 zł), ryżu (8,9 - 15,5 zł). Nie brakuje tu deserów, np. ananas w cieście kosztuje 3,9 zł. Lokal czynny jest od godz. 10 do 20.

  3. TelePizza, ul. Grabiszyńska 126a. Tu, oprócz pizzy, zjemy makarony (15 zł), sałatki i dania z kurczaka (np. kawałek kurczaka w panierce z sałatą i sosem majonezowym kosztuje 7,9 zł). W ofercie lokalu jest możliwość kupna dwóch takich samych pizz w cenie jednej. Ceny zaczynają się od 20 zł. Pizzeria czynna jest od godz. 10 do 24 (w piątki i w soboty do godz. 1).

  4. Kuchniawroclawska.pl, ul. Grabiszyńska 66e. W lokalu serwowane są domowe dania obiadowe. Dania z drobiu kosztują od 8,5 do 10,5 zł, a z wieprzowiny od 9 do 13 zł. Za zestawy obiadowe zapłacimy od 12 do 25 zł. W ofercie są dania takie jak pierogi (od 10 zł) i naleśniki (12,5 - 15 zł). Dania fitness kosztują tu ok. 18 zł. Lokal czynny jest od godz. 11 do 19.

  5. Imperia, ul. Grabiszyńska 20. W lokalu zjemy głównie pizze, które kosztują od 16 do 29 zł. W Imperii serwowane są również pierogi ruskie: 5 sztuk - 5,5 zł, 10 szt - 9 zł, 15 szt - 13 zł. Lokal czynny jest od godz. 12 do 21.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz we Wrocławiu najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w pobliżu katedry?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z Wrocławiem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Czytaj także

   Komentarze (8)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   biedra

   = (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 12 / 16

   Polecam biedronke, mozna tam kupic tanie produkty na obied;-)


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Are you "made in Russia"?

   js (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 26 / 19

   .......

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Najtanszy w mieście Bar jest na Łokietka

   dysan112 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 52 / 46

   za 7-8 zł można dostać rybę, ziemniaki i surówka a jak mamy 50 gr to i kompot. Zresztą można wybierać. Bar jest bardzo oblegany i dosłownie wciśnięty w kamienice dla tego ciężko go zobaczyć.

   Moim...rozwiń całość

   za 7-8 zł można dostać rybę, ziemniaki i surówka a jak mamy 50 gr to i kompot. Zresztą można wybierać. Bar jest bardzo oblegany i dosłownie wciśnięty w kamienice dla tego ciężko go zobaczyć.

   Moim zdanie już Misia w Rynku przegonił choć ma ofertę o wiele mniejszą ale cenowo i jakościowo (zwłaszcza że widzimy jak potrawa jest robiona) tanio i smacznie po prostu no i nie dajemy zarobić zagranicznym korporacją typu KFCzwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Gdzie

   Smakosz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 28 / 29

   Tanio można zjeść w domu.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   boczna grabiszynskiej terz jest pubik z jedzeniem

   krisu (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 52 / 14

   na lwowskiej,kolo pereca terz jest pubik z dobrym jedzeniem,jak i zarowno na tej samej ulicy jest pierogarnia,i spychala z ciastkami i kawką,polecam


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   te pierogi na Lwowskiej to sorry

   spulka (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 31 / 28

   ale takie sobie, w miescie są dziesiątki lepszych


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   pierogi

   ja to ja (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 17 / 11

   Pierogi z ul. Lwowskiej są drogie! Polecam jadłodalnie na ul. Grochowej naprzeciwko szkoły podstawowej, zaraz przy skrzyżowaniu z ulicą Pereca. Tanio, szybko, pysznie! Tylko obsługa rodem z PRL

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Fds

   Byt (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 53 / 31

   Mój reporter: Gdzie we Wrocławiu leżą żołędzie? Gdzie jest moja gąbka lub ołówek?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama