Piłka nożna. Kaźmierczak dołączył do Śląska

  Piłka nożna. Kaźmierczak dołączył do Śląska

  Jakub Pęczkowicz

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  W czwartek wieczorem do trenującego na Cyprze Śląska Wrocław dojechał Przemysław Kaźmierczak. Zawodnik powołany na niedawne mecze reprezentacji Polski z Rumunią oraz Irlandią w piątek rano ćwiczył już z zespołem.
  - Podróż miałem długą i dość męczącą. Musiałem wstać o 4 rano, by zdążyć na samolot z Dublina do Londynu. Następnie przez Frankfurt i Ateny przyleciałem do Larnaki. Miałem więcej szczęścia niż poprzednio Waldek Sobota i mój bagaż bez przeszkód dotarł na miejsce - zażartował pomocnik mistrzów Polski. Przypomnijmy, że wracającemu ze zgrupowania Sobocie, tydzień wcześniej na lotnisku zginął bagaż i kilka par butów.

  Kaźmierczak przez ostatnie półtora tygodnia przebywał na zgrupowaniu reprezentacji. W sobotę w meczu Polski z Rumunią (4:1) pomocnik Śląska Wrocław na boisku przebywał pełne 90 minut, natomiast środową porażkę z Irlandią (0:2) obejrzał z ławki rezerwowych.

  Podczas nieobecności 30-latka drużyna Śląska Wrocław rozegrała na Cyprze trzy sparingi (z Bananc Erewan 3:0, Beijing Guoan 2:2 i Viktorią Pizno 0:1). Dwutygodniowy okres przygotowawczy na Wyspie Afrodyty zakończy sobotni sparing z Lewskim Sofia. Prawdopodobnie Kaźmierczak wystąpi w nim od pierwszych minut, ponieważ będzie to ostatni tak solidny przeciwnik wrocławian przed startem rundy wiosennej.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Gry On Line - Zagraj Reklama