Sport

    Sportowy weekend na Dolnym Śląsku (8-10 lutego)

    Sportowy weekend na Dolnym Śląsku (8-10 lutego)

    PW

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Sprawdź co w ten weekend dzieje się na sportowych arenach Dolnego Śląska.
    Sportowy weekend na Dolnym Śląsku (8-10 lutego)
    PIĄTEK, 8 lutego
    SIATKÓWKA
    Impel Wrocław - Siódemka Legionovia Legionowo (Orlen Liga), hala Orbita, ul. Wejherowska, g. 18.

    SOBOTA, 9 lutego
    SZACHY KLASYCZNE
    XX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia, WKSz Dach Bud Hetman, ul. św. Antoniego 31b, g. 9.

    PIŁKA NOŻNA
    Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec (sparing), sztuczna murawa w legnickim parku, g. 11 (wstęp wolny).

    SZERMIERKA

    Mistrzostwa Polski juniorów we florecie, hala UP, ul. Chełmońskiego 43, g. 11-14 (wstęp wolny).

    SIATKÓWKA
    MKS Cuprum Mundo Lubin - MCKiS Energetyk Jaworzno (I liga), hala SP 14, ul. Norwida 10, g. 15 (wstęp wolny).

    Victoria Wałbrzych - KS Milicz (II liga), ul. Wysockiego 11, g. 17 (wstęp wolny).

    Bielawianka Bester Bielawa - TKS Tychy (II liga), hala SP 10, ul. Gen Grota-Roweckiego, g. 17 (ceny biletów: 8 zł - normalny, 4 zł - ulgowy).

    Gwardia Wrocław - Juvenia Głuchołazy (II liga), ul. Krupnicza 15, g. 18 (wstęp wolny).

    Gaudia Trzebnica - Politechnika Częstochowska (II liga kobiet), hala Zapo, ul. Kościelna 9, g. 16.

    MKS Świdnica - MKS Zorza Wodzisław Śląski (II liga kobiet), Osiedle Zawiszów, g. 17 (bilety: dorośli - 5 zł, dzieci i młodzież szkolna - wstęp wolny).

    PIŁKA RĘCZNA
    KGHM Metraco Zagłębie Lubin - Metz Handball (rewanżowy mecz 4. rundy Pucharu EHF), hala SP 14, ul. Norwida 10, g. 20.

    NIEDZIELA, 10 lutego
    SZERMIERKA
    Mistrzostwa Polski juniorów we florecie, hala UP, ul. Chełmońskiego 43, g. 9 (wstęp wolny).

    PIŁKA RĘCZNA
    Zagłębie Lubin - KS Azoty-Puławy (PGNiG Superliga), hala SP 14, ul. Norwida 10, g. 17. (bilety: normalne - 10 zł, ulgowe - 5 zł).

    Siódemka Miedź Legnica - Chrobry Głogów (PGNiG Superliga), ul. Lotnicza, g. 18.

    KOSZYKÓWKA
    CCC Polkowice - Energa Toruń (Ford Germaz Ekstraklasa), ul. Dąbrowskiego, g. 17.45 (bilety: normalne - 10 zł, ulgowe - 5 zł).

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Załączniki (1)

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama

      Zapowiedzi meczów - gdzie oglądać