Mój reporter: Dlaczego nie można się dodzwonić do WPO ALBA?

  Mój reporter: Dlaczego nie można się dodzwonić do WPO ALBA?

  Magdalena Kozioł

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Mój reporter: Dlaczego nie można się dodzwonić do WPO ALBA?

  ©Fot. Adam Warzawa / Polskapresse

  - Dlaczego nie można się dodzwonić do działu reklamacji firmy WPO ALBA - pyta nasz Czytelnik Andrzej Ruba. Odpowiedzi szukała reporterka Magdalena Kozioł.
  Mój reporter: Dlaczego nie można się dodzwonić do WPO ALBA?

  ©Fot. Adam Warzawa / Polskapresse

  - Po wybraniu któregokolwiek z trzech numerów czeka nas zwykle półgodzinne (tak!) oczekiwanie z wysłuchiwaniem tej samej muzyczki, komunikatu o tym, że wszystkie stanowiska są zajęte i nabijanie własnego rachunku telefonicznego?

  Rzeczywiście. Tam też skontaktowanie się z WPO Alba zajęło sporo czasu. Ale się udało. - To zupełnie wyjątkowa sytuacja - twierdzi Ewelina Górska, kierownik biura zarządu WPO ALBA.
  - W ostatnich tygodniach, w związku ze zmianą przepisów i wysokości opłat za wywóz śmieci, obserwujemy nasilone zainteresowanie mieszkańców tematami związanymi z odpadami. Pytania są zazwyczaj związane ze zmianami umów, blankietami opłat, fakturami czy wielkością pojemników na odpady. Bywa, że jednego dnia kontaktuje się z nami ponad tysiąc osób. Stąd wynikać mogły czasowe trudności z dodzwonieniem się na nasze telefony - tłumaczy Górska.

  Dodaje, że WPO Alba zwiększa właśnie liczbę pracowników w Biurze Obsługi Klienta. - Mamy nadzieję, że dzięki temu mieszkańcy zyskają łatwiejszy dostęp do potrzebnych informacji - mówi Górska.

  Biuro Obsługi Klienta WPO Alba jest czynne codziennie od godz. 7.00 do godz. 16.00. Dodatkowo w środy praca biura została wydłużona do godz. 18.00.

  Pytania przyjmowane są również mailowo, w zależności od tematu sprawy, za pośrednictwem adresów: umowy.wpo-alba@alba.com.pl lub reklamacje.wpo-alba@alba.com.pl.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz we Wrocławiu najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w pobliżu katedry?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z Wrocławiem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Czytaj także

   Komentarze (5)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   próby...

   piotr (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 21 / 32

   próbuje dodzwonić się od 3 godzin... jest albo zajete, albo wolny sygnał... a ktoś bez onformacji dlaczego zabrał mi kubeł spod domu...

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   problem

   gość (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 39 / 10

   Problem zdaje się ma charakter wiecznego. Wiele razy próbowałem dodzwonić się z reklamacją bo jakoś dziwnie zapominają o wywozie z niektórych rejonów. I tu albo słuchanie muzyczki, albo wiecznie...rozwiń całość

   Problem zdaje się ma charakter wiecznego. Wiele razy próbowałem dodzwonić się z reklamacją bo jakoś dziwnie zapominają o wywozie z niektórych rejonów. I tu albo słuchanie muzyczki, albo wiecznie zajęte, a gdy już kiedyś ktoś odebrał to natychmiast odłożył słuchawkę. Razu pewnego pobili nawet rekord, zabrali zaległości - 11 dni po termienie, a po 3 kolejnych dniach przyjechali już w terminie (bo nastał 14 dzień, jak mówi umowa) i wybrali prawie pusty kubeł. Może dlatego ostatnio podnieśli opłaty o ok. 30%. zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   100 prawda

   iza (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 50 / 23

   Jakiś czas temu chciałam dodzwonić się z reklamacją .Przez infolinie nie ma szans dopiero Pani z działu umów podała mi numer wrocławski i mogłam złożyć reklamację .

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   bzdura

   mła (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 72 / 36

   guzik prawda, od zawsze jest się tam trudno dodzwonić, jedyny numer który szybko odbierają to ten pod którym można zawrzeć umowę ;>

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   infolinia

   dyspozytor (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 51 / 27

   Wczoraj dostałem wypłatę, trochę zrozumienia ludzie!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama