Ważne
    SPR kontynuuje ligowy maraton

Marcin Kaźmierczak

Po dwóch pierwszych meczach sezonu na uwagę zasługuje dobra gra w defensywie SPR-u ©Artur Starczewski

Trzy punkty w dwóch pierwszy kolejkach i piąte miejsce Chrobrego w ligowej tabeli

W sobotę, 5 września, głogowianie pojechali na inaugurację sezonu do beniaminka - Gwardii Opole i bez wątpienia byli faworytem tego spotkania. Potwierdziły to pierwsze minuty, w których objęli wysokie prowadzenie. Na przerwę schodzili z siedmiobramkową przewagą przy wyniku 14:7. Niestety w drugiej połowie SPR nie grał już tak dobrze, co wykorzystali gospodarze doprowadzając do remisu. - Dwa momenty były kluczowe dla tego rezultatu. Pierwszym była kontuzja Tomka Rosińskiego, a drugim ten, kiedy zostaliśmy na parkiecie we trzech - mówi Piotr Zembrzuski, trener Chrobrego. - Mieliśmy jednak piłkę na trzydzieści sekund przed końcem, graliśmy w przewadze, więc pretensje powinniśmy mieć przede wszystkim do siebie - podkreśla.