Ważne
  FE w Krynicy 2015. Kopacz: Nie możemy przyjąć imigrantów...

  FE w Krynicy 2015. Kopacz: Nie możemy przyjąć imigrantów zarobkowych, a jedynie uchodźców [VIDEO]

  Szymon Szadkowski (AIP)/TVN 24/X-News

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Ewa Kopacz
  1/2
  przejdź do galerii

  Ewa Kopacz ©Grzegorz Jakubowski

  W krótkim wystąpieniu na Forum Ekonomicznym w Krynicy premier Ewa Kopacz skupiła się na dwóch wątkach: przyjęciu imigrantów przez Polskę i budżecie. Zaznaczyła, że Polska jest gotowa przyjąć jedynie uchodźców, a nie imigrantów ekonomicznych.

  TVN 24/X-News

  W pierwszej kwestii oświadczyła, że jest to dla Polski test przyzwoitości choć Polski nie stać na przyjęcie imigrantów ekonomicznych - zarobkowych, a jedynie uchodźców. Jak dodała, Polska w razie zaostrzenia się konfliktu na Ukrainie również może znaleźć się w podobnej sytuacji co południowe kraje Europy. Wtedy też będziemy liczyć na pomoc innych krajów.

  - To nasz obowiązek okazanie solidarności uchodźcom, to obowiązek całej Europy. Musimy się zmierzyć z tym kryzysem i katastrofą humanitarną i nie jest to tylko problem rządu, jak twierdzą politycy opozycji - stwierdziła premier Ewa Kopacz. Jak dodała premier, jednak ten nasz obowiązek musi mieć odzwierciedlenie w polskich możliwościacdh logistycznych i finansowych. Takie oficjalne stanowisko Polski ma zawieźć w poniedziałek do Brukseli minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna.

  Premier Ewa Kopacz odniosła się również do niedawno przyjętego projektu budżetu, która jak powiedziała opiera się na dwóch filarach tj: dynamicznym rozwoju jak i społecznej odpowiedzialności. To budżet prorozwojowy dzięki czemu możemy stać się liderem wiodącym w Europie. To odpowiedzialny budżet. Kopacz przywołała główne punkty budżetu jak np. po tysiąc złotych na każde dziecko czy fundusze na dokończenie i budowę nowych dróg. - Wbrew krytykom pod koniec września ma zakonczyć się budowa Gazoportu i wkrótce ma tam zawinąć pierwszy statek. - dodała premier Ewa Kopacz.

  Czytaj także

   Komentarze (28)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ta dramatycznie nieudolna Kopaczowa to katastrofa dla Polski

   ustawowe badanie inteligencji premiera Polski !!! (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   gdyby glupota smierdziala, to cala Polska musialaby chodzic w maskach gazowych!!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Śmieszność kroczy przed upadkiem.

   Jacek, NH (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   Śmieszność kroczy przed upadkiem. Kopacz, kłamliwa baba z krzywą twarzą i krzywymi nogami i (nie) rząd PO-PSL w sprawie ilości przyjętych uchodźców zrobi wszystko, co podyktują Niemcy i UE. To...rozwiń całość

   Śmieszność kroczy przed upadkiem. Kopacz, kłamliwa baba z krzywą twarzą i krzywymi nogami i (nie) rząd PO-PSL w sprawie ilości przyjętych uchodźców zrobi wszystko, co podyktują Niemcy i UE. To zdrajcy narodowych interesów Polski i Polaków. Na pohybel..."Gardzę tą partią, a rozwinięcie skrótu PO - "Partia Oszustów" jest jak najbardziej na miejscu. Tak, to oszuści". "POlityczne obszczymury"
   zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Już nie wiem co jest gorsze. Przestępcza organizacja o charakterze zbrojnym PO-PSL

   czy muzułmanie ? (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Jedni i drudzy stanowili i stanowią niebezpieczeństwo dla każdego Polaka.
   Gdyby wysłać mafie PO-PSL na Saharę w miejsce arabów, to wkrótce zabrakłoby piachu na pustyni.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Specjalnie dla panie (niestety jeszcze) premier Kopacz

   Gnom (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Tak zachowuja sie "uchodzcy": https://www.youtube.com/watch?v=FULPGw3maFs

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Muzułmańska swołocz

   Zniszczy Europę i nasz kraj (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Wykończą nas ekonomicznie i siłowo . Każdy z tej hołoty ma prawo sprowadzić rodzine do pokolenia wstecz . Są to rodziny wielodzietne , każdy terrorysta może mieć kilka żon - tak mówi koran . Więc...rozwiń całość

   Wykończą nas ekonomicznie i siłowo . Każdy z tej hołoty ma prawo sprowadzić rodzine do pokolenia wstecz . Są to rodziny wielodzietne , każdy terrorysta może mieć kilka żon - tak mówi koran . Więc utrzymanie tego syfu ( 12 000 tylo teraz ) daje ogromne koszty . Trzeba będzie dać im domy , jedzenie , ubranie , pieniądze .opieke lekarską , opłacać rachunki , wybudować meczety.To tylko pierwsza transza terrorystów będzie znacznie , znacznie więcej . Mają duży przyrost naturalny !!! Przykłady z innych krajów doskonale pokazują jak te zwierzęta garną się do roboty . Nie muszą wcale podkładać bomb ,ani strzelać do nas . Chociaż napewno tak będzie , nie wspominając o gwałtach ,rabunkach , pobiciach itd . I to wszystko z naszych podatków . PO bardzo wam dziękujemy , do zobaczenia w pazdziernikuzwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nie glosuje na PO

   Gnom (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Nie dla PO! Ten naplyw to inwazja!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Czy w PO nikt nie widzi, ze ta EWKA PERON niszczy ten kraj i pograza PO???

   Siemoniak na premiera !!! (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

   Kopaczowa do RUskiej Budy do Komorowskiego!!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ludzie nie dajmy się nabrać !

   na te brednie ! (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5

   Zostaliśmy zdradzeni ,sprzedani przez merkel ,tuska,kopacz i najważniejszych polityków UE . Wzieli za to potęrzne pieniądze a nam wciskają bajki o biednych imigrantach . Mydlą nam oczy na każdym...rozwiń całość

   Zostaliśmy zdradzeni ,sprzedani przez merkel ,tuska,kopacz i najważniejszych polityków UE . Wzieli za to potęrzne pieniądze a nam wciskają bajki o biednych imigrantach . Mydlą nam oczy na każdym kroku obrazkami w TV . Pokazują matki z dziećmi na rękach . Dlaczego nie pokażą co ta dzicz robi podrodze ? Jest cenzura -dlatego . Przecież politycy doskonale zdają sobie sprawę kogo sprowadzają , myślicie ,że nie wiedzą o terrorystach ?! Wsztstko mają zaplanowane ,to są przemyślane działania . Oni będą bezpieczni ,szambo wyleją nam na głowe , to do naszych domów ich zapraszają ,na nasze podwórka . Politycy będą daleko ,bezpieczni za murem ,chronieni przez służby . Kto uwierzył w dobre serce tych zdrajcówjest głupi ,albo naiwny jak dziecko zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wedłóg GW michnika wszyscy przeciwnicy przyjęcia imigrantów

   Marcin (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4

   to NAZISCI! Jestem nazistą i jestem z tego dumny. Wygląda na to że w Polsce 80% społeczeństwa to naziści. I potem mamy polskie obozy śmierci (nazistowskie). Michnik przeproś za ojca i brata.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Cenzura w imię poprawności politycznej

   jest morderstwem na nas wszystkich (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   .


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Szkoda słów

   gość (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Czy przestępca może stanowić prawo? Kto by pozostał u władzy, gdybyśmy usunęli z niej wszystkich "walczących" z własnymi rodzinami: współmałżonkami i dziećmi?

   A gdybyśmy takich usunęli z list...rozwiń całość

   Czy przestępca może stanowić prawo? Kto by pozostał u władzy, gdybyśmy usunęli z niej wszystkich "walczących" z własnymi rodzinami: współmałżonkami i dziećmi?

   A gdybyśmy takich usunęli z list wyborczych - czy to by wyborcom sprawę ułatwiło, czy utrudniło.

   Odpowiedź na te pytania mówi: kto w Polsce tworzy TO "prawo".zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo