Ważne
  Mój reporter: Gdzie będą przystanki po remoncie na Psim...

  Mój reporter: Gdzie będą przystanki po remoncie na Psim Polu?

  Bartosz Józefiak

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Mój reporter: Gdzie będą przystanki po remoncie na Psim Polu?

  ©fot. Janusz Wójtowicz

  Jak będzie wyglądał układ przystanków komunikacji miejskiej na Psim Polu po zakończeniu remontu? - pyta nasz czytelnik Marcin Terlecki. - Przed remontem był to bardzo wygodny węzeł przesiadkowy, gdzie zbiegały się praktycznie wszystkie linie autobusowe z okolicy. Przystanek dla jadących z centrum miasta był w rynku Psiego Pola koło kościoła, a dla jadących w stronę centrum miasta przystanek znajdował się na wysokości restauracji ABC. Mam nadzieję że układ ten nie ulegnie zmianie - pisze pan Marcin. Odpowiedzi szukał reporter Bartosz Józefiak.
  Mój reporter: Gdzie będą przystanki po remoncie na Psim Polu?

  ©fot. Janusz Wójtowicz

  Mamy dobrą wiadomość dla naszego Czytelnika - układ przystanków po remoncie nie zmieni się. - Po jednej stronie przystanek wciąż będzie znajdował się przy kościele, z drugiej strony stanie mniej więcej naprzeciwko - mówi Marek Szempliński ze spółki Wrocławskie Inwestycje, która realizuje remont.

  Prawie na pewno po budowie ronda i remoncie ryneczku na Psim Polu zmieni się rozkład jazdy komunikacji zbiorowej. Na razie jednak zbyt wcześnie, by mówić o szczegółach.

  Remont centrum Psiego Pola ma zakończyć się na początku 2014 roku. Niemal gotowe jest już rondo na styku ulic: Krzywoustego, Bora- Komorowskiego i Bierutowskiej. Latem ma się rozpocząć przebudowa kolejnego fragmentu ul. Krzywoustego. Ulica zostanie wtedy zamknięta, a ruch zostanie poprowadzony przez przedłużoną ulicę Sycowską.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz we Wrocławiu najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w pobliżu katedry?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z Wrocławiem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo