Tenis: Li - Radwańska 7:5, 6:3. Polka odpadła z Australian Open (ZDJĘCIA)

Agnieszka Radwańska przegrała w ćwierćfinale wielkoszlemowego Australian Open z Chinką Na Li 5:7, 3:6 i odpadła z turnieju. Polka zagrała słabo i długimi momentami nie przypominała tenisistki, która w tym sezonie zwyciężyła w 12 spotkaniach z rzedu.

Polka nie przypominała tej tenisistki, która w tym sezonie wygrała 12 spotkań z rzędu bez straty seta. Ale i jej rywalka była inną zawodniczką niż ta, którą "Isia" pokonała kilkanaście dni wcześniej na turnieju w Sydney. Li grała pewnie i bardzo rzadko popełniała niewymuszone błędy.

W pierwszym secie rywalki kilkukrotnie się przełamywały. Radwańska prowadziła 5:4 i serwowała, ale przegrał trzy kolejne gemy i całego seta.

Drugiego seta zaczęła bardzo dobrze - wreszcie grała agresywnie. I gdy wydawało się, że ma już wszystko pod kontrolą (prowadziła 2:0) przegrała 5 gemów z rzędu! Przy stanie 5:3 dla Chinki ugrała jeszcze punkt, ale to wszystko na co byłą ją stać.