Polska – Argentyna Siatkówka na żywo. Wynik 3:1 (TRANSMISJA, GDZIE W TV, ONLINE)

red., Press Focus/x-news
Polska – Argentyna. Siatkówka Puchar Świata 2015. Dzisiaj, w czwartek 10 września 2015 r. (10.09.15) polscy siatkarze zagrają z reprezentacją Argentyny w trzecim meczu Pucharu Świata. Pierwszy dwa mecze Polacy wygrali z Tunezją i Rosją. Jaki będzie wynik meczu Polska - Argentyna? Gdzie obejrzeć w TV? Czy będzie dostępna transmisja online? brak
Polska – Argentyna Siatkówka Puchar Świata 2015. Aktualizacja - wynik na żywo - 3:1. Pierwszy set - 25:18, drugi set - 19:25, trzeci set - 25:21, czwarty set - 27:25. Polska wygrywa mecz z Argentyną! Dzisiaj, w czwartek 10 września 2015 r. (10.09.15) polscy siatkarze zagrali z reprezentacją Argentyny w trzecim meczu Pucharu Świata. Pierwszy dwa mecze Polacy wygrali z Tunezją i Rosją. Wynik meczu Polska - Argentyna to 3:1.

MECZ POLSKA - ARGENTYNA. POLACY PO RAZ KOLEJNY TRIUMFUJĄ

Polscy siatkarze wciąż niepokonani w Pucharze Świata. W środę biało-czerwoni odnieśli trzecią wygraną, pokonując Argentynę 3:1. - Należy cieszyć się ze zwycięstwa, bo można było przewidzieć, że po wczorajszym meczu z Rosją nie będzie nam łatwo - powiedział w rozmowie z x-news Waldemar Wspaniały, były trener reprezentacji Polski. - Teraz zaczyna się poważne granie - dodał. W piątek naszych siatkarzy czeka dzień przerwy, a w sobotę zmierzą się z Iranem.

TAK ZAPOWIADALIŚMY MECZ POLSKA -ARGENTYNA:

POLSKA – ARGENTYNA W TV. PUCHAR ŚWIATA 10.09.2015

Polacy po dwóch zwycięstwach biało-czerwoni zajmują 3. miejsce w tabeli Pucharu Świata. Ale z Amerykanami i Włochami przegrywają gorszym stosunkiem małych punktów zdobytych i straconych.

Polacy do meczu z Argentyną przystąpią opromienieni wygraną z Rosją 3:1. - Rosjanie zmienili ustawienie, wydawało się, że to będzie dla nas zaskoczenie, ale szybko przyzwyczailiśmy się do nowych warunków gry. Wytrzymaliśmy ciśnienie i presję wyniku. To bardzo cenne zwycięstwo w kontekście pozostałych spotkań w tym turnieju - stwierdził w rozmowie z x-news były trener siatkarskiej reprezentacji Polski Edward Skorek.

Dodaje on, że biało-czerwoni są faworytem dzisiejszego meczu. - Mamy przewagę nad Argentyną, bo to jest zespół w budowie. Trzeba brać pod uwagę to co Argentyna do tej pory grała. Oczywiście przeciwnik będzie wymagający, ale myślę, że i ten mecz wygramy bez problemy – dodał Skorek.

POLSKA – ARGENTYNA W TV. PUCHAR ŚWIATA NA ŻYWO. GDZIE OBEJRZEĆ W TV? O KTÓREJ MECZ?

Puchar świata 2015. Polska – Argentyna na żywo o godz. 8.10. Gdzie obejrzeć mecz w TV? Transmisja telewizyjna dostępna będzie na kanale Polsat Sport oraz Polsat Sport News.

Czy będzie dostępny darmowy i legalny stream z meczu Polska - Argentyna? Transmisja online w internecie do obejrzenia na platformie IPLA.TV. Niestety, dostęp do tego streamu jest płatny. Cena to 4.90 zł.