Piłka nożna: Śląsk - Piast Gliwice 0:1 (WYNIK MECZU)

JG
Tomasz Hołod
Śląsk Wrocław w rozegranym pod Rybnikiem sparingu z Piastem Gliwice przegrał 0:1 tracąc gola w ostatniej minucie pierwszej połowy.

Śląsk I połowa: R.Gikiewicz - Socha, Grodzicki, Wasiluk, Abramowicz, Stevanović, Fedyna, Garyga, Cetnarski, Ćwielong, Ł.Gikiewicz.

Śląsk II połowa: R. Gikiewicz - Socha, Kowalczyk, Spahić, Pawelec - Elsner, Stevanović - Ostrowski, Sobota, Ćwielong - Voskamp.

Wrocławianie od początku mieli przewagę, ale z upływem minut inicjatywę przejmowali gliwiczanie. Udokumentowali ją, gdy arbiter miał już zagwizdać przerwę. W drugiej części trener Stanislav Levy do boju rzucił już samych seniorów. WKS wyraźnie miał inicjatywę i stwarzał groźne okazje. Jedną z lepszych miał Mariusz Pawelec, ale mocny strzał obronił bramkarz przeciwników. Wyrównać się ostatecznie jednak nie udało. Śląsk przegrał pierwszy sparing w tym roku.

Materiał oryginalny: Piłka nożna: Śląsk - Piast Gliwice 0:1 (WYNIK MECZU) - Gazeta Wrocławska