Chcesz schudnąć w Nowym Roku? Skorzystaj z bezpłatnej...

  Chcesz schudnąć w Nowym Roku? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji dietetycznej!

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Nowy Rok to doskonała okazja do zmian! Jednym z najczęstszych postanowień noworocznych jest rozpoczęcie diety. Bardzo często kończy się jednak jedynie na obietnicach i odkładaniu diety na przysłowiowe jutro. Zazwyczaj brakuje nam czasu i wystarczająco silnej motywacji. Co zrobić, aby tym razem skutecznie zmienić swoją sylwetkę i polepszyć samopoczucie?
  Chcesz schudnąć w Nowym Roku? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji dietetycznej!
  Warto udać się do specjalisty. Okazuje się, że podstawą skutecznego odchudzania jest wprowadzenie właściwych nawyków żywieniowych, w czym może nam pomóc dietetyk. Co przemawia za tym, żeby skorzystać ze specjalistycznej porady?

  Krok pierwszy: bezpłatna konsultacja dietetyczna
  Podczas pierwszej bezpłatnej wizyty dietetyk przeprowadza tzw. wywiad dietetyczny. Staramy się jak najlepiej poznać każdą osobę - jej dotychczasowe nawyki żywieniowe oraz upodobania smakowe. Wykonujemy także pomiary ciała oraz ustalamy zawartość tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie. - mówi Ewelina Mazurkiewicz, dietetyk z Centrum Naturhouse we Wrocławiu. Wśród czynników oddziałujących na specyfikę kuracji znajdują się m.in.: wiek, przebyte w przeszłości choroby czy aktualnie przyjmowane leki. Po dostatecznym zgromadzeniu potrzebnych informacji specjalista jest w stanie wychwycić przyczynę problemu z wagą i dopasować odpowiedni plan żywieniowy oraz suplementy, które wspierają dietę. W trakcie cotygodniowych wizyt dietetyk monitoruje prawidłowy przebieg kuracji oraz motywuje do dalszej walki. Wielu naszych klientów ceni sobie cotygodniowe wizyty, podczas których widać postępy, ale i wszystkie dietetyczne grzechy. Łatwiej nam jest zmotywować osoby do dalszej pracy nad sobą. Klient jest pod stałą opieką specjalisty - dodaje dietetyk Naturhouse, Ewelina Mazurkiewicz.

  Dieta pod czujnym okiem specjalisty
  Dieta wcale nie musi być nieprzyjemna. W Naturhouse plany żywieniowe dobierane są indywidualnie do potrzeb danej osoby, uwzględniając to, co lubi i za czym nie przepada. Dieta nie oznacza również - tak jak się niektórym może wydawać - spożywania samych warzyw i owoców. Dieta musi być pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana. Nie może wykluczać żadnych składników odżywczych, niezbędnych do funkcjonowania organizmu np. mięsa. Kaloryczność posiłków należy dopasować do naszej przemiany materii tak, aby uzyskać zadowalające efekty. - potwierdza dietetyk z Naturhouse. Warto pamiętać, że na pierwszym miejscu jest zawsze nasze zdrowie, a kuracje przeprowadzane bez wcześniejszej konsultacji z ekspertem po prostu mogą zaszkodzić i doprowadzić do tzw. efektu jo-jo.

  Realizując jednak kurację według indywidualnie dobranego planu dietetycznego i będąc pod opieką specjalisty, nic nam nie grozi. Przy wsparciu dietetyka, rodziny, a także własnej silnej woli oraz cierpliwości możemy osiągnąć długo wyczekiwany cel i zakończyć noworoczne postanowienie sukcesem. Aby łatwiej było wytrwać w postanowieniu, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji dietetycznej. Wystarczy kliknąć w poniższy przycisk i wypełnić formularz: www.zaproszenie.naturhouse-polska.pl
  lub umówić się telefonicznie:

  ;Centra Dietetyczne Naturhouse we Wrocławiu

  ul. Szewska 24/26
  tel. 71 344 00 54
  kom. 515 048 592

  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek, Wtorek, Czwartek: 11:00 - 19:00
  Środa, Piątek: 8:00 - 16:00
  ul. Czekoladowa 9

  C.H. Bielany - hala TESCO
  tel. 71 311 21 13

  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek - Sobota: 10:00 - 21:00
  Niedziela: 10:00 - 20:00

  ul. Powstańców Śląskich 2-4
  Arkady Wrocławskie
  tel. 71 79 78 166
  kom. 887 60 50 40

  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek - Sobota: 9:00 - 21:00
  Niedziela: 10:00 - 20:00
  ZAPRASZAMY!

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama