Wróżka zdradza, co czeka Wrocław w 2013 roku (ZOBACZ)

  Wróżka zdradza, co czeka Wrocław w 2013 roku (ZOBACZ)

  Marcin Moneta

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wróżka Ania w swoim gabinecie przy ul. Dąbrowskiego

  Wróżka Ania w swoim gabinecie przy ul. Dąbrowskiego ©fot. Jarosław Jakubczak

  Prezydent Rafał Dutkiewicz ma wrogów w swoim najbliższym otoczeniu, którzy będą próbowali stosować sabotaż wobec niektórych jego decyzji. klub Rafała Dutkiewicza w radzie miejskiej znajdzie się na ostrym zakręcie - niewykluczone, że straci większość i będzie potrzebował koalicjanta. Sam prezydent nie straci poparcia społecznego, ale również będzie miał problemy. Konflikt z odwołanym wiceprezydentem Michałem Janickim przeniesie się na sale sądowe. Wyjdą na jaw okoliczności kompromitujące obu panów - choć ostatecznie zwycięży Dutkiewicz. Tak twierdzi wróżka Ania, która na prośbę portalu wroclaw.naszemiasto.pl ułożyła tarota dla Wrocławia.
  Wróżka Ania w swoim gabinecie przy ul. Dąbrowskiego

  Wróżka Ania w swoim gabinecie przy ul. Dąbrowskiego ©fot. Jarosław Jakubczak

  - Przy Dutkiewiczu jest karta gwiazdy, sławy. Ma mocniejszą pozycję, dlatego wygra - mówi wróżka. Janickiemu tarot wskazuje piątkę monet, kartę niepowodzenia. - Dalszy rozkład jednak wskazuje, że ten proces nie będzie korzystny dla obu stron. Stanie się na długi czas zabawką mediów i opinii publicznej. Dojdzie nawet do tego, że zwykli mieszkańcy zaczną zadawać pytania o to, czym się zajmuje władza zamiast rządzić - twierdzi tarocistka.

  Karty mówią, że to nie będzie łatwy rok dla Wrocławia. Finanse miasta będą potrzebowały programu naprawczego, spółkę stadionową czekają zmiany personalne, a sam stadion może być oddany w zarządzanie prywatnej firmie. Uda się za to sprzedać dziurę przy stadionie.

  Tarot dla Wrocławia - więcej w serwisie wroclaw.naszemiasto.pl (KLIKNIJ)

  Czytaj także

   Komentarze (5)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   .

   , (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 20 / 20

   ja wolę wróżby - /można się zrelaksować i pobawić i dają do myślenia/ , niż kazania w kościele typu "- ... mężczyzna jest głową rodziny , ale ma szanować kobietę jak swoje ciało ....."

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wrozka

   Szatanistka (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 28 / 48

   a cay ta szatanistka powiedziala ze caly zarzad Slaska zostanie wyrzucony bo jak nie to jej szatanskie karty tarota sa do smieci

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   partacz wróżka

   zarzad czeka (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 31 / 28

   a zarządu komisarycznego nie widzi? to co z niej za wróżka? A partacz rzeczywiście nie straci zaufania społecznego. Tylko, że popiera go 70% z 30% głosujących. A to dane z dawien dawna. Teraz...rozwiń całość

   a zarządu komisarycznego nie widzi? to co z niej za wróżka? A partacz rzeczywiście nie straci zaufania społecznego. Tylko, że popiera go 70% z 30% głosujących. A to dane z dawien dawna. Teraz obawiam się, że frekwencja przy takiej liście kandydatów - partaczy wyniosłaby z 10%...zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wow

   Mrn (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 33 / 25

   Wow, XXI wiek, a ludzie nadal wierzą wróżkom...


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   postęp?

   ath (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 32 / 27

   Żeby było śmieszniej: chrześcijaństwo uważane jest za ciemnotę i zabobon, a w każdej gazecie co rusz pojawia się wróżka - i to już jest postęp na miarę roku 2013.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama