Polska - Gibraltar 8:1. Postrzelali na Narodowym 07.09.2015...

Polska - Gibraltar 8:1. Postrzelali na Narodowym 07.09.2015 (WYNIK, ZDJĘCIA)

JU, AIP, TVN/X-News

1/16
    przejdź do galerii

POLSKA GIBRALTAR wynik 8:1, 07.09.2015. Bramki: 2 x Lewandowski, 2 x Grosicki, 2 x Milik, Błaszczykowski i Kapustka. ©fot. Bartek Syta

Polska - Gibraltar - mecz eliminacji Euro 2016 za nami. 07.09.2015 r. Polacy strzelili osiem bramek na Stadionie Narodowym w Warszawie. Pierwszą i druga strzelił Kamil Grosicki (w 8 i 15 minucie). Trzeci i czwarty gol należy do Roberta Lewandowskiego. Piąta bramka Milika padła w 56 minucie. W 59 jedenastkę wykorzystał Kuba Błaszczykowski i podwyższył do 6:0. W 71 znów Milik, a dwie minuty później do bramki trafia debiutujący w reprezentacji Kapustka. Honorową bramkę dla Gibraltaru strzela w 88 minucie Jake Gosling. POLSKA GIBRALTAR 07.09.2015, GODZ. 20:45, TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE W TV, O KTÓREJ GODZINIE RELACJA LIVE, STREAM, ONLINE, SKŁAD POLAKÓW NA MECZ Z GIBRALTAREM
    POLSKA GIBRALTAR 07.09.2015, GODZ. 20:45, TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE W TV, O KTÓREJ GODZINIE RELACJA LIVE, STREAM, ONLINE

Po piątkowej porażce z Niemcami biało-czerwoni spadli na drugie miejsce w tabeli grupy D eliminacji Euro 2016. Wciąż mają jednak bardzo duże szanse na awans. Do Francji pojadą dwie najlepsze drużyny, a trzecia zagra w barażach (najlepszy zespół spośród tych, które zajmą trzecie miejsca również uzyska bezpośredni awans).

Dziś Polacy rozgromili Gibraltar. Na Stadionie Narodowym w Warszawie padło 9 bramek. 8 strzelili Polacy. Pierwszą bramkę zdobył już w 8 minucie Kamil Grosicki po podaniu Roberta Lewandowskiego. Drugą piłkę do bramki posłał również Grosicki. Przechwycił ją na 20. metrze i popędził z nią w pole karne. Widząc niepewnie wychodzącego z bramki Jordana Pereza przelobował go efektowną podcinką w stylu Tomasza Frankowskiego. W 19 i 29 minucie strzela Robert Lewandowski. Polska - Gibraltar 4:0 po pierwszej połowie.

Druga część meczu Polacy rozpoczęli równie dobrze. 56 minuta i świetne prostopadłe podanie Grzegorza Krychowiaka między obrońcami do Arkadiusza Milika. Ten uderzeniem prawą nogą z pola karnego strzela piątego gola w tym meczu. Szósta bramka pada w 59 minucie po rzucie karnym. Po faulu na Robercie Lewandowskim piłkę do bramki pewnie posyła Jakub Błaszczykowski. W 71 znów Milik, a dwie minuty później do bramki trafia debiutujący w reprezentacji Bartosz Kapustka i jest 8:0. Honorową bramkę dla Gibraltaru strzela w 88 minucie Jake Gosling.

Polska - Gibraltar - Jakub Błaszczykowski - karny 6:0

Polska - Gibraltar - Robert Lewandowski 4:0

Polska - Gibraltar - Robert Lewandowski 3:0

Polska - Gibraltar - Kamil Grosicki 2:0

Polska - Gibraltar - Kamil Grosicki 1:0

Polska - Gibraltar przy otwartym dachu
    Ze względu na obfite opady deszczu w niedzielę i poniedziałek rano wielu kibiców zastanawiało się, czy mecz nie powinien odbyć się przy zamkniętym dachu. Zwłaszcza mając w pamięci skandal, do jakiego doszło w październiku 2012 roku. Mecz Polska - Anglia trzeba było przełożyć, bo deszcz kompletnie zalał murawę stadionu. Złośliwi nadali wówczas warszawskiemu obiektowi miano Basenu Narodowego. Taka sytuacja ma się jednak tym razem nie powtórzyć. - To decyzja delegata UEFA podjęta na odprawie technicznej - poinformował rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski. - Według prognoz opady nie będą tak intensywne, aby system drenażu nie poradził sobie z odprowadzeniem takiej ilości wody - wyjaśnił Kwiatkowski.

Adam Nawałka przed meczem Polska - Gibraltar: Bardzo szanujemy tę drużynę. Widać, że wkładają serce w każdy mecz

POLSKA GIBRALTAR MECZ EL. EURO 2016 - gdzie w TV [TRANSMISJA W TV, WYNIK]
    Mecz Polska - Gibraltar odbędzie się 7 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. Gdzie i o której transmisja spotkania w TV? Gdzie oglądać mecz Polska - Gibraltar? Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisja meczu w telewizji Polsat. Studio na żywo już od godz. 20:35.

POLSKA GIBRALTAR ELIMINACJE EURO 2016 NA ŻYWO ONLINE LEGALNY STREAM
    Mecz Polska - Gibraltar 07.09.2015 r. rozpocznie się o godzinie 20:45. Legalny stream tylko na ipla.tv. Koszt: 14,90 zł (abonenci Cyfrowego Polsatu i klienci Plusa nie płacą nic). Transmisję na żywo online będzie można śledzić już od godz. 19 - wtedy w IPLA.TV rozpocznie się studio na żywo. Relacja live online także na ekstraklasa.net. Wynik na żywo również na gazetawroclawska.pl.

Relacja z meczu POLSKA - GIBRALTAR, 07.09.2015, w serwisie ekstraklasa.net online uruchomi się po kliknięciu na wynik. Wynik meczu uaktualniany będzie na bieżąco

Sebastian Mila przed meczem Polska - Gibraltar: Myśląc przed meczem o tym, ile goli można by strzelić przeciwnikowi, strzelilibyśmy samobója