Jak jesienią grali piłkarze Śląska (OCENY)

  Jak jesienią grali piłkarze Śląska (OCENY)

  Jakub Guder

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Liczby nie kłamią. Chociaż humanista powie, że wszystkiego cyferkami zapisać się nie da. Prawda leży gdzieś po środku, także w naszym podsumowaniu rundy
  1/23
  przejdź do galerii

  Liczby nie kłamią. Chociaż humanista powie, że wszystkiego cyferkami zapisać się nie da. Prawda leży gdzieś po środku, także w naszym podsumowaniu rundy piłkarzy Śląska.

  Całą jesień ocenialiśmy zawodników WKS-u. Teraz każdemu z nich wyliczyliśmy średnią. Wyszło nam, że najlepszy był Tomasz Jodłowiec, który w pokonanym polu zostawił Sebastiana Milę. Na przecilwgłym biegunie znalazł się Łukasz Gikiewicz.

  Winni jesteśmy czytelnikom kilka metodologicznych wyjaśnień. Pod uwagę braliśmy noty z 13 ligowych meczów. Nie ocenialiśmy po spotkaniach z Górnikiem (1:4) i Pogonią (3:0). Przy każdym zdjęciu podajemy pozycję w naszym rankingu (czasem ex aequo), imię, nazwisko, średnią zaokrągloną do dwóch cyfr po przecinku oraz liczbę not, z której została wyliczona.

  Skala ocen to od 1 do 10, przy czym na starcie wszyscy dostają 6. W trakcie meczu tę ocenę podwyższamy lub obniżamy. Jeśli ktoś grał krótko cenzurki nie dostawał. Rafał Gikiewicz i Marek Wasiluk mają tylko jedną notę. ©Polskapresse

  Liczby nie kłamią. Chociaż humanista powie, że wszystkiego cyferkami zapisać się nie da. Prawda leży gdzieś po środku, także w naszym podsumowaniu rundy piłkarzy Śląska. Całą jesień ocenialiśmy zawodników WKS-u. Teraz każdemu z nich wyliczyliśmy średnią. Wyszło nam, że najlepszy był Tomasz Jodłowiec, który w pokonanym polu zostawił Sebastiana Milę. Na przeciwległym biegunie znalazł się Łukasz Gikiewicz. Winni jesteśmy czytelnikom kilka metodologicznych wyjaśnień. Pod uwagę braliśmy noty z 13 ligowych meczów. Nie ocenialiśmy po spotkaniach z Górnikiem (1:4) i Pogonią (3:0). Przy każdym zdjęciu podajemy pozycję w naszym rankingu (czasem ex aequo), imię, nazwisko, średnią zaokrągloną do dwóch cyfr po przecinku oraz liczbę not, z której została wyliczona. Skala ocen to od 1 do 10, przy czym na starcie wszyscy dostają 6. W trakcie meczu tę ocenę podwyższamy lub obniżamy. Jeśli ktoś grał krótko cenzurki nie dostawał. Rafał Gikiewicz i Marek Wasiluk mają tylko jedną notę.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama