Zawodnicy Śląska Wrocław podwyższyli wynik meczu Polska - Macedonia na 4:0

JEW
Waldemar Sobota strzelił bramkę na 4:0 w towarzyskim meczu Polska - Macedonia. Zawodnik Śląska podwyższył prowadzenie Polaków w 79 minucie meczu, po bardzo ładnej akcji. Towarzyski mecz rozgrywany był w tureckim Kundu koło Antalyi.

Przy akcji bramkowej brał też udział drugi z zawodników Śląska Wrocław w kadrze Fornalika - Przemysław Kaźmierczak. Pomocnik wrocławskiej drużyny bardzo ładnie odgrywał piłkę. Do przerwy Polacy prowadzili z Mecedonią 2:0.

Materiał oryginalny: Zawodnicy Śląska Wrocław podwyższyli wynik meczu Polska - Macedonia na 4:0 - Gazeta Wrocławska