Kaczyński we Wrocławiu: Zawiodłem się na prezydencie...

  Kaczyński we Wrocławiu: Zawiodłem się na prezydencie Dutkiewiczu (ZDJĘCIA)

  MAG

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Kaczyński we Wrocławiu: Zawiodłem się na prezydencie Dutkiewiczu (ZDJĘCIA)
  1/10
  przejdź do galerii
  Ponad 700 osób przybyło w sobotę na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim które odbyło się w sali koncertowej Radia Wrocław. - Zawiodłem się na Rafale Dutkiewiczu - powiedział prezes PiS. - 10 lat temu, kiedy PiS go popierał, robił on bardzo dobre wrażenie i wydawało się, że ma też bardzo dobre plany.
  Jarosław Kaczyńki przyznał, że fasada Wrocławia wygląda dzisiaj dużo lepiej niż 10 lat temu i cieszy się z tego, ale prezydent nie interesuje się tym, co jest na tyłach. - To trzeba zmienić - powiedział prezes PiS.

  Kaczyński zapewnił dzisiaj, że jego ugrupowanie wystawi kandydata na prezydenta Wrocławia w wyborach samorządowych za dwa lata. Jednak, kto nim będzie, tego nie zdradził. - Nie wykluczam, że to będę ja - przyznał wrocławski poseł Dawid Jackiewicz. - Ale może będzie to ktoś inny. Do wyborów jest jeszcze dwa lata i będziemy robić analizy.

  Kaczyński, który na dwie godziny pojawił się dzisiaj w sali koncertowej Radia Wrocław, opowiadał o tym, że wolność i niepodległość Polski są zagrożone. Publiczność, która przyszła posłuchać prezesa dowiedziała się również, że Kaczyński nie chce, by w Polsce zamiast złotówki było euro. - Nie będzie na to zgody opinii społecznej - przyznał.

  Pytania o te sprawy zadawali Kaczyńskiemu wrocławianie, ale nie osobiście - tylko na kartkach. Na te dotyczącego oferty PiS dla Dolnego Śląska, nieobecności i małej aktywności ugrupowania we Wrocławiu prezes nie odpowiedział.

  Chętnie odpowiadał za to na inne kwestie.

  Co pan sądzi o obecności trotylu na wraku samolotu, pracy prokuratury i powołaniu międzynarodowej komisji do zbadania przyczyn katastrofy pod Smoleńskiem?

  Kaczyński: Pod czyją presja działa prokuratura, nie wiem. Wiem, że nie prowadzi śledztwa, tylko akcję polityczną w obronie władzy. To, co robi prokuratura, przybiera charakter tragifarsy, bo mówiono najpierw, że nie stwierdzono obecności trotylu, potem - że nie stwierdzono, ale były cząsteczki wysokoenergetyczne, co oznacza trotyl. To jest tak, jak z pijanym człowiekiem, któremu w szpitalu pobiera się krew. Wyniki pokazują, że jest pod wpływem alkoholu, a w dokumentach stoi, że pijany nie jest.
  Na międzynarodową komisję śledczą Kaczyński by nie liczył. Powiedział, że nie ma na nią szans i wyjaśnienie tej sprawy musi zostać załatwione wewnątrz kraju.

  Jakie PIS ma plany na pierwsze trzy miesiące po objęciu władzy?


  Kaczyński mówił, że w czerwcu powstanie nowy program polityczny partii. - Nie sądźcie Państwo, że zostanie on ujawniony. Tu trzeba ostrożności - mówił dodając, że jakby dzisiaj jego ugrupowanie dostało władzę, to sobie z rządzeniem poradzi.

  Co prezes sądzi o manipulacji w filmie "Pokłosie"?


  Kaczyński: To jest film łajdacki, gdzie dochodzi do profanacji. Mamy w Polsce wewnątrzpolski antypolonizm. Jest nieprawdopodobnym skandalem, że ten film dostał dotację z instytutu filmowego. To oznacza, że finansujemy antypolska kampanię. To oznacza również kompromitowanie kraju, nie tylko z okresu II Wojny Światowej, ale także dzisiejszego.

  Czytaj także

   Komentarze (279)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kiedy wreszcie ten miernota

   boodex (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 54 / 54

   przestanie się chwalić swoim moralno-intelektualnym niedołęstwem...

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Doza ostrożności

   ostry (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 51 / 45

   Wdzięczność wdzięcznością, a ostrożność ostrożnością. Warto się zastanowić, czy J. Kaczyński nie poruszył ważnych kwestii.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   wdzieczny za prezydenta wroclawia

   jan (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 51 / 45

   Ja jestem wdzieczny za naszego prezydenta miasta. stara się być prezydentem wszyskich.
   zobacz: zycietowiecej

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Pierd bizantyjski

   Jachu (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 63 / 41

   I w naszym Wrocławiu też musiał swojego pierda zostawić. Kto go tu zaprosił, tego podpalacza, intryganta, psychola?
   $ lata temu na Śląsku wychwalał Gierka, bo chciał się Ślązakom podlizać. Teraz...rozwiń całość

   I w naszym Wrocławiu też musiał swojego pierda zostawić. Kto go tu zaprosił, tego podpalacza, intryganta, psychola?
   $ lata temu na Śląsku wychwalał Gierka, bo chciał się Ślązakom podlizać. Teraz miesza we Wrocku. Ja nie przepadam za żadnymi politykami, ale tego już za wiele!
   WON ! do swoich!zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kolejne szkalowanie niczym nie poparte...

   Labor (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 39 / 43

   Nasz Wrocław to część naszego kraju, naszej Polski. Piszesz "won! do swoich" - on właśnie jest wśród swoich.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Jestem za PiS

   Młoda i świadoma (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 60 / 57

   Wg mnie Jarosław Kaczyński jest najbardziej myślącym i konkretnym człowiekiem w naszym rządzie. Nie boi się odpowiadać na niewygodne pytania. Jego przemowy to konkrety i fakty, a nie bełkot jak u...rozwiń całość

   Wg mnie Jarosław Kaczyński jest najbardziej myślącym i konkretnym człowiekiem w naszym rządzie. Nie boi się odpowiadać na niewygodne pytania. Jego przemowy to konkrety i fakty, a nie bełkot jak u naszego prezedenta i premiera z którego nic nie wynika. To skorumpowane media pokazują i manipulują Wami, a Wy tak łatwo się im dajecie...
   Obietnice premiera opierają się o kłamstwa (np. zamieszanie syna p. Tuska w sprawę Amber Gold - kłamstwo, obietnica przed wyborami o obniżeniu podatków-kłamstwo). Obiecuje jedno, a wprowadza drugie. Ponadto, J. Kaczyński już na początku po tragedii smoleńskiej apelował by nie wykluczać żadnego scenariusza wydarzeń (w tym także możliwości zamachu) - wtedy został wyśmiany i oskarżany o wszystko co najgorsze - a co się okazało? Trotyl został wykryty!! (mimo że próbuje się nie nazywać tego po imieniu) To wszystko absurd! Ludzie obudźcie się i zacznijcie myśleć i dociekać faktów (nie tych z TV...
   Polecam artykuły www.rp.pl - najbardziej neutralne ze wszystkich.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   obiektywnie patrząc

   logiczny (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 50 / 33

   Szkoda, że Cię nawiedziło, bo wygląda, że mogły by być z Ciebie ludzie... No, ale to chyba młody wiek (jak piszesz) tłumaczy ten brak świadomości. Lepiej nie pal już więcej tego świnstwa... Proszę...rozwiń całość

   Szkoda, że Cię nawiedziło, bo wygląda, że mogły by być z Ciebie ludzie... No, ale to chyba młody wiek (jak piszesz) tłumaczy ten brak świadomości. Lepiej nie pal już więcej tego świnstwa... Proszę Cię!zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Obiektywnie patrząc?

   Młoda i świadoma (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 55 / 44

   Obiektywnie patrząc Panie logiczny to na jakiej podstawie piszesz, że mnie "nawiedziło"? Nie napisałeś nic sensownego, co mogłoby wskazywać, że nie mam racji. Podaj argumenty, a nie oceniaj.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Paranoja

   Macior (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 62 / 35

   Młoda i głupia raczej. Albo chciwa, bo za darmo takich bzdur nawet idiota by nie pisał. Branzluj się dalej tą laską dynamitu. Kto odpalił lont? Karpiniuk, czy Gosiewski pomylił z cygarem?


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Zastanów się człowieku

   Pytajnik (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 42 / 40

   Oczerniać każdy głupi potrafi. Skoro jesteś taki mądry to napisz coś na poziomie tak jak ona.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   jak zwykle jest beznadziejnie...

   Gruby Rycho (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 66 / 48

   Na spotkanie (czytaj: monolog) przyszło 700 osób, czyli wszyscy PIS-owcy z Wrocławia i okolic... Że też im się chciało słuchać tego bełkotu...


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Czym jest bełkot?

   zamyślona (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 69 / 41

   A Tobie Kolego chce się słuchać bełkotu Tuska? Bo mnie bierze na wymioty jak go słyszę i widzę... A J. Kaczyński to równy gość walczący o Polskę.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   odkrycie czeka

   ajart (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 71 / 52

   A ja nie zawiodłem się na Kaczyńskim! Od chwili jego narodzin wiedziałem, że wyrośnie z niego największy psychol w Europie, którego nie uleczą największe autotytety medyczne. Z całą pewnością po...rozwiń całość

   A ja nie zawiodłem się na Kaczyńskim! Od chwili jego narodzin wiedziałem, że wyrośnie z niego największy psychol w Europie, którego nie uleczą największe autotytety medyczne. Z całą pewnością po śmierci doczeka się wielokrotnej ekschumacji - badacze przez wiele, wiele lat będą dochodzić przyczyn i zakresu zmian w jego mózgu, które spowodowały całkowity zanik świadomości i rzeczywistości. Na naukowców czeka nagroda Nobla.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   bubelek

   . (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 59 / 47

   a ty za to mozesz dostac nagrode anty monty pajtona. jednym slowem zenua. wymysl cos mądrego to moze ktos to doceni. na razie ci nie wychodzi.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   wrocławianin

   nic waznego (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 64 / 49

   ... kogo to obchodzi na kim on się zawiódł ? przecież on tylko może gadać i nic dobrego z tego nie wynika ...
   ważne że mimo kontrowersji w sprawie prezydenta wrocławia... wrocławianie są...rozwiń całość

   ... kogo to obchodzi na kim on się zawiódł ? przecież on tylko może gadać i nic dobrego z tego nie wynika ...
   ważne że mimo kontrowersji w sprawie prezydenta wrocławia... wrocławianie są zadowoleni i dumni ze swojego miasta ... a ten niech sobie nie pluje w brode że nikt na dolnym śląsku nie chce ani jego ani jego
   chorej partii i mam nadzieje ze nadal nikt nie bedzie ich tu chcial niech spadaja do swojej warszawki !!! zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ktoś jednak jest

   wrocławianka (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 63 / 52

   Są na dolnym śląsku tacy, którzy chcą PiS. Oby ich przybywało.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Biedny Pan Prezydent Dudkiewicz...!

   Marek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 52 / 57

   I to by było wszystko.....

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Niektórzy na tym forum, też.

   odel (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 76 / 81

   Są ludzie w Polsce, przepełnieni wściekłą, tussko-palikoto-niesiolowską miłością, którzy marzą o tym, żeby Kaczyński w ogóle przestał istnieć. Dosłownie, nie tylko politycznie. Nieszczęsne...rozwiń całość

   Są ludzie w Polsce, przepełnieni wściekłą, tussko-palikoto-niesiolowską miłością, którzy marzą o tym, żeby Kaczyński w ogóle przestał istnieć. Dosłownie, nie tylko politycznie. Nieszczęsne kreatury, życie jest dla nich udręką, a PiS i Kaczyński mają się dobrze.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama